1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цвеќенцето

Дискусија во 'За форумот' започната од peperutkaa, 30 јануари 2010.

 1. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  619
  Пол:
  Женски
  Сакам да прашам сто е финтата со овие цветчињата/ Ако не е тајна мислам :lol: :lol:
   
 2. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Да ,стварно???
   
 3. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  4.476
  Пол:
  Женски
  Сакав да прашам какви се оне долги ленти под никот на некои има цвеќе на некои не и за што служат??
   
 4. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски
  Па би требало да е поврзано со бројот на мислења кои ги имате до сега. Колку повеќе мислења толку повеќе лентата ви се полни. Синото цвеќе би требало да е за оние кои имаат над 100 мислења. Барем јас така забележав. Поздрав
   
 5. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.680
  Целта на цвеќенцата е да ги истакнат поактивните членови на форумот. Се добиваат според бројот на испратени мислења:

  • Сино цвеќенце – 100 мислења
  • Зелено цвеќенце – 500 мислења
  • Жолто цвеќенце – 1000 мислења
  • Црвено цвеќенце – 5000 мислења
  • Розово цвеќенце – 10000 мислења
  Поздрав ;)
   
  На irenadaniel, busavobebe, IronLady и 102 други им се допаѓа ова.
 6. lavce

  lavce Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  36
  Фала за толкувањето :D
   
  На elka.timova и LudaDevojka им се допаѓа ова.
 7. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  sakam cvekenceto da mi e rozovo :roll: ima da spijam od sega na forumov :lol: :lol:
   
  На Twinkles, MDonovich, buterfly.fly.away и 3 други им се допаѓа ова.
 8. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Сакам розевоооооо ;( ;( ;(
   
  На elka.timova, Alesii, Linn1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  ^ Ангелче,ќе добиеш розово цветче и после што правиме ? Ќе не читаш само :lol: :P
   
  На love-it, elka.timova и Sara.Be им се допаѓа ова.
 10. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  ^^ епа тогаш несакам помило ми е да си разговарам со вас отколку да читам и да имам розево цветче.
  Добро ми е и ова :))
  :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Angel.in.dark

  Angel.in.dark Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  25
  Среќа што ја видов темава инаку уште ќе си се чудев :lol:
   
 12. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Јас уште немам ни сино... :( :( :( :( :( :(
   
 13. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  па уште немаш 100 мислења
   
 14. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.158
  Допаѓања:
  7.007
  Пол:
  Женски
  Интересно е ова со цвеќенцава :) јас сеуште имам сино,ама наскоро
  ќе го променан :lol:
   
 15. GaGa-GirL

  GaGa-GirL Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  4
  jas ni sinko nemam :( ama kje se potrudam da dobijam :D
   
 16. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  149
  бавно ама сигурно идам кон зелено цветче :D
   
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  И така си дојде до зеленото :D
   
 18. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.158
  Допаѓања:
  7.007
  Пол:
  Женски
  Целам на зеленкото цвеќенце :P
   
 19. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  646
  јас каде и да е до нова година ќе ја стигнам хипица :lol:
   
 20. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Annnni ептен си распишана на форумот, не верувам дека ќе чекаш до Нова Година :D
  :hai: :*