Цвеќенцето

Дискусија во 'За форумот' започната од peperutkaa, 30 јануари 2010.

 1. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.341
  Допаѓања:
  87.675
  Пол:
  Женски
  Ќе имав розево цвеќенце :party:
  Барем за форумските идоли да се вратеше.:f:
   
  На TeddyGrey му/ѝ се допаѓа ова.