Цвеќенцето

Дискусија во 'За форумот' започната од peperutkaa, 30 јануари 2010.

 1. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.117
  Допаѓања:
  4.867
  јас имам зеленко :lol: :lol: идеме понатаму :rofl:
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  Ме интересира што се случува после 10000 мислења??? :?: :lol:
   
 3. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.825
  Пол:
  Женски
  Е па кога ќе стаса Хипи дотаму ќе ни каже :lol:
  Инаку стварно, и јас сакам да знам?
   
 4. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.381
  Пол:
  Женски
  Ти го испраќаат цвеќето на домашна адреса :P
   
  На RockNroLLGirL, dzuboks, Cence и 3 други им се допаѓа ова.
 5. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  267
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 6. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  Хахахахахахаха лудаа сии хахах ме насмеаа :rofl:
   
 7. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  114
  Хахаххахаххаха :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 8. tanje.love

  tanje.love Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  7
  :D :rofl: :D :rofl: :D
   
 9. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  436
  Ти го испраќаат цвеќето на домашна адреса :P

  ллелеле :D лсатко се изнасмеав пред спиење :D :D
   
 10. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.547
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Уште малце и зелено цвеќенце... :D
   
 11. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  388
   
 12. flawless

  flawless Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2010
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  5
  Идам накај плаво :)
   
 13. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  69
  Уште малку зелено цвеќенце :inlove:
   
 14. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  228
  уффф на пола пат сум накај зелено,а ќе стигнам и до розево,но се во свое време :D
   
 15. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  183
  Јас пак не сум ни приметила дка имам цвеќенце :D
   
 16. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.212
  :lol: :lol: :lol: :lol: ама ме изнасмеа... како тоа не си приметила??
   
 17. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  183
  Па до скоро немав цвеќенце, еве читам на 100-та порка почнува да сепојавува. :D
   
 18. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  228
  Епа затоа не си приметила :)
   
 19. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  333
  оооо јас до зелено одвај стигнав а каде е па розово треба да сум 24 часа на форумов хахаха
   
 20. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.481
  Ако последното цвеќенце (розевото) беше некоја глупа боја - ќе сакавте да испишевте 10.000 мислења? :wasntme: