Цвеќенцето

Дискусија во 'За форумот' започната од peperutkaa, 30 јануари 2010.

 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  ^ Корекција: НЕ :!: розево.
  [​IMG]
   
 2. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.467
  Нормално дека ќе стигнеш кога за 3 дена правиш по 100 мислења :tmi: Изгледа мислиш дека квантитетот е побитен од квалитетот, за жал.. :|
   
 3. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  228
  убаво си е кажано,кога читаш,читај до крај..
   
 4. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.331
  Допаѓања:
  12.034
  Немам ни сино. ;(
   
 5. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  333
  еее конечно и јас имам зелено цвеќенце.....идемо далје за исте паре....хахахаха
   
  На broken099 и Iva-Mici им се допаѓа ова.
 6. inuska

  inuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  Јас немам никакво.. Ајде, ќе висам ад фемина и ќе го добијам розевото за едно 5 години! :lol: :lol:
   
 7. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.543
  А како можам да дојдам до цвеќенце....Мислам освен да оставам комантари има ли нешто друго за да се зголеми цвеќенцето мислам за ад одам на сино цеќенце...позз :D
   
 8. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  238
  Направи 100 мислења и ќе имаш
  Ама немора некои безвезе само колку да го добиеш.
  Сепак не е толку важно цвеќенцето колку содржината на мислењата :fubar:
  Позз ;)
   
 9. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  нема друг начин, 100 постови за сино, 500 за зелено, 1000 за жолто, 5000 за црвено, 10 000 за виолетово се, ама што е толку битно цвеќенцето, поважен е квалитетот одколку квантитетот на постовите :)
   
 10. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  И ја неам уште никакво цвеќенце ... ама ај со тек на време ќе стигнам барем до синото :lol:
   
 11. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  Си добив жолто! :P :lol:
   
 12. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.421
  Допаѓања:
  2.447
  јас уште немам сино, ама на пат сум, уште малку ми треба :D
   
 13. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.183
  Допаѓања:
  1.007
  Јас уште од јуни сум членка,ни зеленко немам. :(
   
 14. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.331
  Допаѓања:
  12.034
  Сè во свое време. :D
   
 15. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.421
  Допаѓања:
  2.447
  сега можам да се пофалам со сино цветче :f: :D
   
 16. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.432
  Допаѓања:
  851
  Пол:
  Женски
  Хахаха ја неам ни сино добиено =)
   
 17. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.879
  Oд јануари сум регистрирана и сега дури добив зелено :$
   
 18. viku

  viku Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  151
  Честитам зелено цветче! Волф4е, Многу си ја сакам Шакира, и ти се залепив на аватарот. Така те знам, како Шакира!
   
  На wolf4e му/ѝ се допаѓа ова.
 19. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  628
  Пол:
  Женски
  Од почеток знаев дека цвеќинњата се за активност на форумот, јас стигнав до сино :*
   
 20. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.038
  Пол:
  Женски
  Квалитет не квантитет ;)
   
  На Magnolija му/ѝ се допаѓа ова.