Цвеќенцето

Дискусија во 'За форумот' започната од peperutkaa, 30 јануари 2010.

 1. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  628
  Пол:
  Женски
 2. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  333
  ај честита и на мене жолтичко
   
 3. joelle

  joelle Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.348
  сакам и јас цвеќенце ама не успевам толку да давам кометари, браво за сите со цвеќенца симпатично изгледаат и се знае кои се најактивните.
   
 4. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.674
  Ехх ова цвеќенцево воопшто и да не го приметив кога го добив.
  А за активна-активна сум, си ги читам сите теми, но не секаде имам желба да одговорам. А вака кога размислам ми се допаѓаат цвеќенцата, но забележав има многу што незаслужено ги "носат".
  Није битна служба, битна је дружба !
   
  На jEwElRy, wolf4e, nesa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.729
  Допаѓања:
  7.630
  Можр ли да ми кажете што значи цвеќенцето ? јас го немам сеуште ... :) :(
   
 6. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.360
  тоа е твојот број на мислења .. на првата страна има напишано ... за 100 мислења плаво ... за 500 зелено и така натака . :*
   
 7. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.729
  Допаѓања:
  7.630
  Благодарам :)
   
 8. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.054
  Пол:
  Женски
  Зелено цвеќенце – 500 мислења - Уште малку :)
  Сакам розево...
   
 9. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.432
  Допаѓања:
  851
  Пол:
  Женски
  аман со тие цвекенциња |(
   
 10. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  191
  Ни мене ништо не ми значи. Од март сум зачленета, а уште сум со плаво :D . Па немам време бе луѓе имам многу за учење :( ;(
   
  На Name му/ѝ се допаѓа ова.
 11. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.639
  Допаѓања:
  4.055
  Ете и јас неодамна добив зелено цвеќенце и баш ми е симпатично. Многу си ја сакам зелената боја. :$ Ај, па да стигнам и до жолто, па и до црвено, ама не верувам. Битна е дружбата, како што вика Блонд, не е битно колку мислења имаш или какво цвеќенце. :*
   
 12. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.432
  Допаѓања:
  851
  Пол:
  Женски
  Така е, браво.
   
 13. lorijana

  lorijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  31
  имам белоооооооооооо :inlove:
   
 14. ehrgeizig123

  ehrgeizig123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  427
  Допаѓања:
  157
  Јас пред некој ден видов дека имало цвеќенца :lol:
   
 15. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.014
  Допаѓања:
  678
  јас прв пат слушам за цвеќиња,воопшто не сум ги примитувала а и ми било страв да прашам да не ми се раздере некој,вака пишувам каде сакам јас што сакам кога сакам не опторувајќи се со тоа.
   
 16. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.844
  Немој така Стилас пишувај си ти, верувам дека си ги читала правилата и знаеш од прилика како функционира форумот. Па и една форумџика да ти се раздере не ти се дере цел форум. А и крај краева се раздрала некоја, неќе утре да ти дојде на врата да те убие. Овде извесен период си има караници, извесен период е тивко. Не е секогаш исто па и скоро секоја форумџика се закачила со друга заради различно мислење ;)
   
 17. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  сакаамммм белооо [​IMG]
   
 18. k.i.t.t.y

  k.i.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2011
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  73
  Имам плаво цвеќенце а на форумот сум 1 месец... па добра сум не напнувам многу со коментари ваљда :D
   
 19. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  743
  Пол:
  Женски
  А кога се добива бело цветче...гледам некои девојки имаат бело :?:
   
 20. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.803
  Пол:
  Женски
  бело цветче се добива со 50 мислења.
   
  На ana-banana му/ѝ се допаѓа ова.