Цвеќенцето

Дискусија во 'За форумот' започната од peperutkaa, 30 јануари 2010.

 1. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.413
  Има некој како мене што сака жолтово цвеќе да го промени нашата драга билка, во друга боја, нп виолетова?????јас се ближам до жолтото а ич не ми е убаво, а треба уште 4000 мислења да се тера со него :sweat: :o :rofl: ....има некој таков????ако е изводливо и ако не сум само јас...ако е глупав коментаров и лигав успат :worried: игнорирајте ме ве молам :rofl:
   
  На x.Daisy.x, Isidora-Veles и Offspring им се допаѓа ова.
 2. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.396
  Допаѓања:
  7.513
  Пол:
  Женски
  Јас си имам сино свеќенце,ама се стремам за зелено :!: ,убава е бојата,освежувачка.Па здравје боже,жолто,црвено и виолетово ;)
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.862
  Јас го сакам виолетовото. Таман ќе ми одговара со никот и потписот. Плус и омилена боја ми е :) Ќе го направам можеби другата година ова време :lol:
   
 4. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.014
  Допаѓања:
  678
  не бе појќе си читам одошто пишувам.многу грешев во почетокот бидејќи не ги имав прочитано правилата и си пишував на латиница и стално ме опоменуваа и многу се нервирав на крај се научив ама ме мрзи да пишувам,во глобала сум присутна колку можам,плус многу теми не ми се уште исчитани и затоа таму се уште нема мои мислења.
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Енци, не може виолетово, затоа што бојата е веќе зафатена. Такво цвеќенце се добива со 10 000 мислења.
   
 6. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  А пинки ? :wasntme: :wasntme: :D :D Се шалам ама зошто да не :lol:
   
 7. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  цитирано од http://forum.femina.mk/za-forumot/peticija-za-cvetcinjata-t1115/10.html
  барајте сега нова нијанса на жолта :D
   
 8. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.413
  Епа дреч розе можеееее????????????????????????? :D Хипи мило тебе ти е гајле се откачи и од жолтото па и од црвеното, мада знам дека црвеното многу го сакаш :* ....ајде дрееееч розово ;) :rofl:
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Абе мене и до толку не ми е дојдено до бојата на цветчево. Црвеното си го имам уште, ама кога ќе треба да го оставам, тоа ќе го направам со тешка мака :D
  Мада шо искрено поарно жолтото да биде вакво, отколку какво што беше порано, таа една окер боја, ауу :puke: :D
   
 10. SexyPrincess

  SexyPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  127
  А јас да си прашам, кај некои форумџики видов бело цветче со колку мислења се добива тоа??
   
 11. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  Со 50 мислења
   
 12. SexyPrincess

  SexyPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  127
  хехехе веке го добив барем белото цветче :) :) :inlove:
   
 13. J.Ivanoska

  J.Ivanoska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.674
  Пол:
  Женски
  Сакам да прашам нешто за тоа цвеќенце... Веке имам преку 100 мислења и треба да имам цвеќе, ама ми покажува дека имам 38 мислења..[​IMG] Може ли да ми го средите некако, заш ме нервира, сакам цвеќе [​IMG]
   
 14. Lady-PinkHeart

  Lady-PinkHeart Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  135
  Ако повеќето мислења ти се во форумските игри или во кафе-муабети, тие не се бројат... Не верувам дека се работи за грешка. Сепак еве тука можеш и сама да прочиташ:

  pravila-i-novosti/novosti-i-izvestuvanja-t1896/
   
 15. J.Ivanoska

  J.Ivanoska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.674
  Пол:
  Женски
  фала [​IMG]
   
 16. ljubicicaa

  ljubicicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2010
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  544
  конечно и јас го добив моето прво цвеќенце, јејејјејејеје :D
   
 17. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  Зелено! :rock:
   
 18. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  Пред некое време и јас добив сино цветче и уште си го имам :) но сепак не праќам одговори на сите теми, не се преоптоварувам толку со бојата на цвеќенцето, повече гледам да ми бидат во ред мислењата што ги праќам, сепка неможат да се избришат ;) :*
   
 19. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.396
  Допаѓања:
  7.513
  Пол:
  Женски
  И јас си стигнав лека-полека до зеленково, ногу ми е убаво.
   
 20. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  538
  И јас си добив синоо цветче :inlove: