1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цвеќе наголемо

Дискусија во 'Свадба' започната од acka989, 9 август 2016.

 1. acka989

  acka989 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 март 2014
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Сакам да си купам големо количество на цвеќе ама не знам од каде :(. Каде има магацини, пазари или нешто слично, ќе ви бидам многу благодарна ако ми помогните :)
   
 2. Antebellum

  Antebellum Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  773
  Допаѓања:
  4.738
  И јас да си ја пробам среќата и да прашам дали знае некој каде се продава цвеќе на големо?
   
  На Orthophill му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Orthophill

  Orthophill Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2012
  Пораки:
  1.782
  Допаѓања:
  4.396
  Пол:
  Машки
  Во железничката станица во Скопје, на приземје, одма позади Зегин. Таму има магацин за цвеќиња.
   
  На lady.N и Antebellum им се допаѓа ова.
 4. Antebellum

  Antebellum Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  773
  Допаѓања:
  4.738
  Фала многу, ќе појдам деновиве.
   
  На Orthophill му/ѝ се допаѓа ова.
 5. lady.N

  lady.N Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  710
  Допаѓања:
  1.130
  А дали е за вештачко цвеќе магацинов или за природно?
  И од каде точно се влегува, треба да влезеш во железничка или од позади некаде?
   
 6. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.399
  Допаѓања:
  5.848
  Има некој од скоро искуство со свежо цвеќе на големо?