1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цени

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од anabela931, 11 јули 2011.

 1. anabela931

  anabela931 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  41
  Цел ден мислам и морав да ја отворам оваа тема ако има некоја слична нека стават одма клуч :D Инаку во оваа тема мислев да си споделуваме мислења за цените, еве на пример јас прва ке прашам:
  Kолку би чинело да одам на педикир ? :D
  Се надевам дека оваа тема ке поттикне дискусија :) Поздрав срцки :) :*
   
  На Fearless му/ѝ се допаѓа ова.
 2. fatbeautiful

  fatbeautiful Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  58
  Зависи од каде си, овде за педикир плаќаш од 250-300 па нагоре :)
   
  На anabela931 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mila89

  mila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  876
  Пол:
  Женски
  Општи прашања

  Знае ли некој отприлика колку пари е Хидроциклин маст?
   
 4. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497

  Некаде 80 денари. Плус-минус толку е ;)
   
 5. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Дали некој знае колку пари е? :)
   

  Прикачени фајлови:

  • Pavloderm.jpg
   Pavloderm.jpg
   Големина на фајлот:
   6,1 KB
   Прегледи:
   705
 6. ss80

  ss80 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  271
  Пол:
  Женски
  Павлодермот е околу 200 денари... Има помало и поголемо пакување, ова на сликата е поголемо. Мислам дека разликата е 50тина денари...

  Педикирот е од 400 па нагоре... Зависи каде одиш (за во Ск зборувам).
   
 7. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Фала Душо! :)

  А кремава Dove знаеш колку е?.. Ја користев порано многу беше убава, ама и ја заборавив цената. :)
  Најдобра крема, и ми ја правеше кожата на лицето прекрасна. :)
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   5,8 KB
   Прегледи:
   690
 8. rozy

  rozy Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  121
  Ваква крема слична си купив јс ѕа 80 ден во тинех струмица
   
 9. Meggy

  Meggy Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  387
  Некоја феминка имаше пишано дека помага за сува кожа и усни, баш би ми било корисно овај период :geek:
  Знае некој колку е?
  [​IMG]
   
 10. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497

  Некаде 75-80 денари е. :)
   
  На Meggy му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  59.971
  А таа бугарската крема Здраве што пари е? :)
   
 12. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.597
  50-60 ден.
  :)
   
 13. LadyDaget

  LadyDaget Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2011
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  23
  колку чини број на припејд во Vip ? :)
   
 14. S-Sister.91

  S-Sister.91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  35
  Пред некој ден прашав за вазелинот за усти во аптека, ми кажаа дека гроздевата маст онаа што се мачка со прст е до 30 ден а лабелото е некаде до 100 ден.
   
  На Meggy му/ѝ се допаѓа ова.
 15. TinaM25

  TinaM25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  Незнаев дали овде да го поставам прашањето ама мислам дека не сум офтопик, сепак за цена се работи. :lol:
  Дали некој знае колку чини панорамско снимање на забите (со упат) ?
   
 16. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.884
  Допаѓања:
  4.879
  Пол:
  Женски
  Околу 50-60 денари. :D
   
 17. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
  300 денари :)
   
  На LadyDaget му/ѝ се допаѓа ова.
 18. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.969
  Допаѓања:
  3.681
  до 500 денари е, не е повеќе
   
  На TinaM25 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Општи прашања

  Колку чини прашокот за болви, Неопитроид?
   
 20. chocolate.chick

  chocolate.chick Популарен член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2011
  Пораки:
  922
  Допаѓања:
  644
  Општи прашања

  60 денари е најчесто, но сум видела дека го продаваат и по 100ка.
   
  На chocolate...girl и MacaLove им се допаѓа ова.