1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Центар за изучување на странски јазици (англиски и сл.)

Дискусија во 'Образование' започната од strongy, 3 јануари 2013.

 1. strongy

  strongy Активен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  1
  Дали има некој на форумов што има сопствен центар или училиште за странски јазици?
  Мислам дека по најновите закони се вика Едукативен центар, па би сакала да прашам дали некој знае кои се условите за отварање и каде би можела да прочитам за тоа. ВИ БЛАГОДАРАМ!