1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цигара после секс

Дискусија во 'Канта' започната од Godfather19, 28 август 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Godfather19

  Godfather19 Нов член

  Се зачлени на:
  28 август 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Дали и некој друг го имал/а тоа чуство кога после секс ќе запалиш цигара....уфф го осејќам како некој вид на "high".
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.