1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цигари во бременост

Дискусија во 'Канта' започната од veljanoska2, 27 јуни 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. veljanoska2

  veljanoska2 Нов член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Мамички споделете ги вашите искуства со цигарите доколку сте пушеле додека сте биле бремени, пушам по 3-4 цигари на ден.. Дали дали има некој големи штетни последици? :) Ви благодарам
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.474
  Допаѓања:
  63.980
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.