1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Циркус Балкански

Дискусија во 'Слободно време' започната од TralalaScorpio, 12 март 2013.

 1. TralalaScorpio

  TralalaScorpio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2011
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  51
  Ни дојде во нашиов ни град уште еден циркус ...
  да не знаете случајно нешто повеќе околу термините, цените и сл. ? :^)
   
 2. angiesatc

  angiesatc Активен член

  Се зачлени на:
  14 март 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0


  Колку што знам утре 15 март е отварање,ќе биде овдека 1 месец,а термините се од 17:00h и од 19:00h а за цената сеуште незнам
   
 3. TralalaScorpio

  TralalaScorpio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2011
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  51


  те молам извести ме ако дознаеш :D
   
 4. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  597
  Допаѓања:
  498
  Пол:
  Женски
  а цените како се движат ?
   
 5. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.956
  [​IMG]
  Тепани, изгладнувани, измачувани,
  осамени, болни, исплашени,
  цел живот РОБОВИ, за да те насмеат!
  ОСУДИ го изживувањето и искористувањето на послабите! Биди глас на оние кои страдаат во тишина!
  Кажи што мислиш во однос на суровата „уметност“!
  Кажи што мислиш за крваво заработените пари!
  Кажи да за уметноста - но КАЖИ НЕ ЗА ЦИРКУСИТЕ СО ЖИВОТНИ !

  НЕДЕЛА; 31.03.2013
  позади СЦ БОРИС ТРАЈКОВСКИ
  15.45 часот

  http://www.facebook.com/events/108707479324270/
   
  На Nefertitii, Hipster, Edie.S и 2 други им се допаѓа ова.
 6. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.343
  Поголем циркус од балканскиов менталитет нема ,и тоа све за џабе :lol: