1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цитати од Турските серии

Дискусија во 'Канта' започната од anaantonia, 1 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anaantonia

  anaantonia Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2012
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  121
  Самиот наслов кажува 8) 8) :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • download.jpg
   download.jpg
   Големина на фајлот:
   7,2 KB
   Прегледи:
   205
 2. anaantonia

  anaantonia Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2012
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  121
   

  Прикачени фајлови:

 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.452
  Допаѓања:
  58.560
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.