Црна Гора

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од brunete, 26 јуни 2011.

 1. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.485
  Допаѓања:
  26.842
  Пол:
  Женски
  Јас бев за дочекот на 2016 година, со кочанска агенција, супер беше организирано, посета и сместување во Будва, екскурзии до Дубровник, Котор и Острошки манастир, за дочекот пееше Здравко Чолиќ, направи одлична забава... сумарно си поминавме многу убаво.
   
  На Milobebence и TutiFuti им се допаѓа ова.
 2. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.285
  Допаѓања:
  2.442
  Пол:
  Машки
  Бил некој во Будва за Нова Година и дали се исплати повеќе со сопствен превоз или агенција да се оди?
   
 3. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  6.187
  Допаѓања:
  129.456
  Пол:
  Женски
  Зависи колку луѓе ќе идете со кола.
  И каде би сакал да бидеш сместен
   
 4. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.285
  Допаѓања:
  2.442
  Пол:
  Машки
  4 или 5 души. Ама сеуште не знаеме точна бројка колку ќе бидеме. :D

  Да е блиску до центаеот или плоштадот кај што ќе има пеачи.
   
 5. slimsblue

  slimsblue Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2014
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  44
  Иде ли некој за Црна Гора на одмор откако ги пуштија границиве?