1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Часови по пеење

Дискусија во 'Канта' започната од merlinkej, 9 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. merlinkej

  merlinkej Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Сите се сложуваат со тоа дека знам да пеам .. но и јас самата знам дека на некој повисоки тоналитети не можам да го контролирам гласот . Па затоа ако некој знае училиште или нешто приватно часови за пеење но пред се да биде евтино 1 час до 500 поскапо не .. Фала однапред :*
   
 2. Nevermore

  Nevermore Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  1.991
  http://www.tc-eva.com/
  Овој центар е на Ева пеачката, на Гаро бившата :D Цена појма немам, пиши им меил исконтактирај ги.
   
 3. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.614
  Допаѓања:
  221
  Пол:
  Женски
  Ке ја прашам наставничката по музичко да ми каже каде има часови по пеење па ке ти кажам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.