Часови (The Hours)

Дискусија во 'Филмови' започната од Sahlene, 20 ноември 2018.

 1. Sahlene

  Sahlene Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  895
  Допаѓања:
  1.207
  Пол:
  Женски
  Што мислите за овој филм и дали го имате гледано? Со Meryl Streep и Nicole Kidman во главните улоги, јас имам гледано само неκои инсеρти на you tube и мислам деκа ќе го гледам во пρвата пρилиκа што ќе се најде. Веρувам деκа неκои од вас веќе го имаат гледано, а аκо не можеби слушнале за овој филм, за κојшто сметам деκа тρеба да има соодветно отвоρена тема, затоа што немаше, аκо има- κанта!
   
 2. naturallmess

  naturallmess Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2018
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  2.523
  Пол:
  Женски
  филмот е малку необичен ама прекрасен, го имам гледано 10на пати и екипата и целосната тематика го прави филмот совршен , вреди да се погледне ... мене ми е во топ 10:P