Чевли

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Emilija, 11 ноември 2009.

 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  :lol: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • dsc01272.jpg
   dsc01272.jpg
   Големина на фајлот:
   238,8 KB
   Прегледи:
   354
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. natashaaddiction

  natashaaddiction Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  4
  кажувајте ако знаете кај има чизми (рамни доле) а високи над коленоо.. оние сеа шо ги носат.. али за евтини парии. :))
   
 3. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.382
  Пол:
  Женски
  Во Шевињон во Буњаковец ( тој во подрумот ) видов такви чизми ама скапички беа, околу 3000-4000 и тоа на попуст, ама сега може поефтини да се.
   
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  е вакви сакам многу ми се елегнатни
   

  Прикачени фајлови:

  • cevli.jpg
   cevli.jpg
   Големина на фајлот:
   14,2 KB
   Прегледи:
   328
 5. malecka.16

  malecka.16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2010
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  21
  Сепак зависи од пригодата и времето, не ми иде баш за дневно кафе со 15 штикли, но за вечерни излегувања обавезно високи штики! Инаку кога купувам го гледам моделот нормално, квалитетот а после и цената. Поздрав :)
   
 6. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.969
  :worried:hock: :worried:hock: :worried:hock: :worried:hock: :worried:hock:
  леле Хипица кај ти текна :lol: :lol: :lol:
  па уште и црвени :clap:
   
 7. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  286
  E kако да им одолееш . . . :D
   

  Прикачени фајлови:

 8. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  286

  Елеганцијааа :o 8)
   

  Прикачени фајлови:

  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Па и овие се чевли :lol: За МАЛИ дами :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 10. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
   

  Прикачени фајлови:

 11. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  286
  :P
   

  Прикачени фајлови:

 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
   

  Прикачени фајлови:

 13. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.826
  Пол:
  Женски
  Црвени,црвени,само црвени :D
   

  Прикачени фајлови:

 14. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
  Едно лето скинав 6 пара апостолки на одмор :lol: И татко ми ми викаше дека ќе ми направи вакви :lol: :lol: :lol:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.382
  Пол:
  Женски
  Првиве се екстра :up: хит ќе бидат летово :D
   
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Аххх...... :lol: :lol: :lol:

  Фолен, а да ти направел од тие со точкици? :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 17. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  пак штикли,женското е поженствено кога носи штикли :D
   

  Прикачени фајлови:

  • 425213.jpg
   425213.jpg
   Големина на фајлот:
   13,9 KB
   Прегледи:
   410
 18. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.681
  Е пожелно би било тие мн се убави :lol: Ама тогаш мала бев нозе ќе искршев со такви :lol: :lol:
   
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
   

  Прикачени фајлови:

 20. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.547
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Hipica imam videno vakvi stvarno se interesni i jaki haha :lol: :up: