Чевли

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Emilija, 11 ноември 2009.

 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Јас пак на шала ги ставив. Некако ептен ми се како за дечиња :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 2. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.483
  Да живеат кломпите! И белите и црните и тегетните! (мислам дека знаете за кој правам муабет, оние гумените!) :lol:

  Да се вратам на темава.
  Ги видов сликиве и срцево ми застана --->

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  :o :o :o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
   
  На danniela5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Брајт.... ме гаѓаш во поим.
  Аххх.... :roll: :roll: :lol:
   
 4. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.382
  Пол:
  Женски
  Пред три години кога бев во Ница овие беа хит таму, сите французи ги носеа, уствари биле специјален дизајн, мислам дека Наса ги дизајнирала од материјал што не ја поти ногата и се ортопедски. Многу ми беа смешни а особено кога ќе ги видев на некоја бабичка :D
  Мислам дека ги има кај нас ама незнам колку се оригинал.
   
 5. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.826
  Пол:
  Женски
  Ги има,од рециклирана пластика ама.И ја слетоска во Пештани,сретнав еден Германец,и скроз беше забеган човекот,кога ќе излезеше со такви едни,смешки,па се пофали оти 25 евра ги купил од Германија :lol:
   
 6. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  CEVLI ....BAS DENES SI KUPIV EDNI NA STIKLA . GI VIDOV PRED NEKOJ DEN MNOGU MI SE DOPADNAA I MNOGU UBAVO STOJAT
   
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
   

  Прикачени фајлови:

 8. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.185
  Допаѓања:
  1.188
  Еве ви од најновата колекција пролет/лето 2010 од Кристијан Лоуботин
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.826
  Пол:
  Женски
  Уф Рената,кај го најде Лоботин,можам да му ги искрадам сите :D преубави ми се,и јас постирав едни негови црвени,на срце ми лежат! :|
  Еве уште едни
   

  Прикачени фајлови:

  На danniela5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
 11. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  80
  :lol: :lol: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 12. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  80
  Еххх да ги имав ситеееее сеа за сезонава :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 13. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  80
  :D :D ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • 64072_in_l.jpg
   64072_in_l.jpg
   Големина на фајлот:
   13,8 KB
   Прегледи:
   472
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
 15. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.483
  Сакам вакви:

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  И вакви!
  [​IMG][​IMG]
   
  На dolly.doll му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
 17. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.185
  Допаѓања:
  1.188
 18. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.826
  Пол:
  Женски
  Имам слични вакви,само со малку потанки предни ремчиња,по малку личат на невестински,ама мене ми се многу мили и елегантни за по свадби,свечени моменти :)
   

  Прикачени фајлови:

  • low heels.jpg
   low heels.jpg
   Големина на фајлот:
   46,4 KB
   Прегледи:
   417
 19. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  489
  Најчесто сум во патики,најудобно се чувствувам. Во зима носам рамни чизми, а имам и чизми на мала штикла што можат да се носат во повеќе варијанти. Летно време сакам да носам налани, или некои штосни влечки, сандали или гладијаторки :D
   
 20. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.382
  Пол:
  Женски
  :D
   

  Прикачени фајлови: