1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Честитки

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од RainBow, 22 јуни 2010.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.790
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
  Бидејќи често знаеме да забегуваме во СДК, мислам дека треба да си имаме специјална тема за честитки и искажување на добри желби :) Па ако има некоја да се пофали за нешто може да го направи тука, па сите тука од се срце ќе честитаме :)
   
  На marrs и malena23 им се допаѓа ова.
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Добив 9ка на тежок испит ! :lol: :lol: :*
   
  На Keanu_R.Wick, angelche16, oneday и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Честитки Вики, и на другиот испит да добиеш добра оценка! :hug: :hug:
  едит:Ах, не ни приметив...Имам жолто цветче!! :rofl: :rofl: :party: :party:
   
  На marrs и Leala им се допаѓа ова.
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Ајде Ангелче сега во походи по менување боја (иако доста ќе ти треба за да смениш :lol: ) :*
   
  На marrs му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Ангелче честито жолто цветче,па да стасаш до розево :)
   
 6. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Фала мај ејнџл и честито за цветчетооо :*
   
 7. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Вики , честитки на оцената , да редиш и понатаму такви оцени .
  Ангелче честито на цветчето :f: :*
   
 8. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Благодарам девојки, па и вие да стигнете до розево цветче. :* :f:
   
  На Psychoo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.477
  Честитки на Germany за вечерашната победа!!! :)
   
 10. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  Честитки за новороденото синче на мојот некогашен колега...нека е здраво и живо и големо да порасне :) :party:
   
  На malena23 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Еве јас да си се пофалам, пола коса си ја ишишав денес и се чувствувам мноооооогу полесна :lol:
   
 12. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Хипи, на здравје новата фризурка :D Сега немаш мече повеќе, а? :lol:
   
 13. sarah.key

  sarah.key Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2010
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  23
  Хипица, честито фризура и јас сакам да ја скратам на пола ама немам храброст...
   
 14. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.092
  Ај наздравје шишање Хипице :rofl:

  Инаку да се пофалам дека вчера татко ми купи гарсониера во Охрид.Сеа ова лето нема да одиме за да се реновира.Ама другиве лета по цело лето има таму да седам.Сама во Охрид(градот што го обожавам) без мама,тато,баба е сеа бато ќе биде ама :| Уште од сеа си праам филмчиња за другото лето 8)
   
  На smile.for.life му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Хипи наздравје фризура , сигурна сум дека си преубава . ;)
  Розич да поминуваш најдобри лета во новата гарсониера , и да ни се фалиш што ќе ти се случува :) :*
   
 16. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.092
  Фала ! :) Секако дека ќе ви се фалам,хахаха :* :)
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Немам мече повеќе :lol:
  А за храброст? Па не се поднесуваше на сред лето толкав џбун до струк.
   
 18. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Честитки до хипи за црвеното цветче :f: :*
   
 19. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.988
  амор Хипице ете црвено цвеќе...да ти честитам најмногу за бојата :inlove:
  :f: :f: :f:
  со сите почести и заслуги ти е добиено :* :* :*
   
 20. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Хипица , честитки за црвеното цветче :*