Честитки

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од RainBow, 22 јуни 2010.

 1. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Честитки до Хипи за црвеното цветче. Go on girl! :f: :* :party:
   
  На marrs му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.191
  Допаѓања:
  1.077
  Честитки Хипи за црвеното цветче ! :f: :clap:
   
  На marrs му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.872
  Допаѓања:
  47.291
  Пол:
  Женски
  Aaaaa Хипице, ме претрка :lol: Заглавив ја по патот :D
  Ајде па побрзо до розево :)
   
 4. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  Честитики Хипи и од мене за цветчето... :*
   
 5. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.960
  Честитки и од мене Хипиче ;) ..Ептен убаво ти стои црвено :D
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Фалалалала на сите. Да ви се враќа, ама со виолетово Виножитке :lol: :lol:
  Ама стварно кажете колку убаво ми стои? Јас не би го менувала :lol:
   
  На marrs му/ѝ се допаѓа ова.
 7. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Хипи, честитки за црвеното цветче :D
  Гоу, новиот аватар ти е WOOoooOOOOOoOOoOW. Со здравје да си го служиш :D
   
 8. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Гоу , прекрасен ти е аватарот , и не го менувај ;)
   
  На marrs му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  ех бе Кате бубачко моја ништо не ти поминува незабележано :* :* :*
  фала Душица ќе се задржи овој аватар подолго време :* :* :*
   
 10. Oluska

  Oluska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  23
  И од мене честитки до Хипи за цветчето.
  И Гоу овој аватар ти е најдобар до сега (според мене)
   
  На marrs му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Уште еднаш, честитки за Хипии!
  И гоу, овој аватар ти е уште поубав. Со здравје да си го служиш! :*
   
 12. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  фала Олушка :*
  фала Ангелче :*
  го ценам вашето мислење и сум ви благодарна :hug: :hug: :hug:
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  ^ Мори, како пауница ти е оваја на аватаров. Магнифиснт ти е.
  Треба и јас да барам нов... ама засега со мачкава ќе се задоволите :lol:
  Кој сака, кој не - не мора :lol:
   
 14. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  :lol: :lol: :lol: се прчам бе на аватарот :!:
  а за твоиве мачки немам зборој....ама добри се....после еден важен датум т.е. КАФЕ со оној ќе си го смениш сликичево нели??? :lol:

  лав ју мала :*
   
 15. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.170
  Пол:
  Женски
  Хипи честитки и од мене за црвеното цвеќенце :) :f:
   
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  ^ Грасиас Горде :* :* :*
  И пошо прочитав дека ќе те немало некое време, гледај тоа некое време да не е многу :)
   
 17. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  честитки најпрво на хипи за црвеното цветче :clap: :*
  и исто така честита и со здравје да си ги носи купаќите нина :* прекрасни се мила ;)
   
 18. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  334
  Фала бројче мноогу! Поубави да си купиш! :* Имаш ЛП за прашањето :)
   
 19. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Нина , со здравје да си ги носиш купаќите :*
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Фала ти бројченце, чекам да ме стигниш ;)
  А купаќите на Нина - чиста 10ка :)