Честитки

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од RainBow, 22 јуни 2010.

 1. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Ви благодарам на сите.
  И карак, мила, честито зеленко цветче :* :*
   
 2. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.129
  Допаѓања:
  4.895
  вики44е и ангелче благодарам за честитките :* :hug:
   
 3. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  4.176
  карак честито зелено цветче :)
   
 4. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.908
  Karak и princessofthedark , честитки за зелените цветчиња :f:
   
 5. nenuska

  nenuska Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  452
  karak cestito zeleno cvetce
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Ајде машала ни се збогатува ливадава со цветчиња.
  Честитки :clap: :clap:
   
 7. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Честитки на анушка моја, аннии за зеленкото цветче :* :*
   
 8. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  4.176
  Фала срцуленцее :D
  :*
   
 9. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  сакам на бројчеенцево да и честитам нов аватар....како автопортрет и е 8) 8) 8)
  таа е 99.9% на сликата :rofl: :* :* :*
   
 10. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  И јас сакам на бројченцето да му честитам нов аватар, убав е :*
   
 11. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Честитки на сите што имаат нови цветчиња и на сите што денеска слават нешто посебно! :)
   
 12. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  270
  постот ќе биде малку подолг, но отсутна бев :$

  Честитки за новите аватари на Цренкапа, Бројче, Нина (и купаќите :) ), Душица
  Честитки за цвеќињата на Хипи и принцесофдарк
  Честитки за петките на Лижалка и багуфче и на аглече за положениот испит
  :* :* :* :* :*

  ухх се изморив :lol:
   
 13. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Честитки на сите
  се прочитав ама ако пишувам за сите поединечно постот отиде. :lol:
  Епа да се пофалам сега си го земав сведителстовото :!: и сум одлична со сите 5 ки.
   
 14. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Честитки на Лилит за изгубените килограми ќе кажам само едно браво :)
   
 15. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Lux, велкам бек.
  Честитки.. :*
  Браво и од мене за Лилитка. :*
   
 16. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.960
  Честитки Луксче за одличниот успех.. :handshake: :*
   
 17. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.389
  Пол:
  Женски

  :clap: Одлично девојче :clap:
   
 18. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  4.176
  Честитки Лукс :)
   
 19. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  фала бомбона :*
  ах да и на друга тема Горде ми пиша за аватарот фала и на неа :* :*
   
 20. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Фала ви Ангелче, Џули, Иренна, Анни :*
  :hug: до вас