1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Честито име!

Дискусија во 'Канта' започната од Cvetetto, 3 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Епа ние христијаните покрај родендените,некои од нас имаат и имендени!
  Доколку сте од друга вера и имате именден може да кажете на кој ден вие.
  Исто така во темава може и да се пофалите на денот на вашиот именден.Да честитате именден на некоја форумџика и слично.
  Почнувам прва!
  Бидејќи денес на сите Елени им е именден,нека им е честит именденот и името да им е долговечно.
  Честито име на Elenaa,elena.mak ,Elena-97, elena.mak, Elena69221, elenaleni79, ElenaRbd, Elence.25, Elence93, Elenche87, eleni27, Elennaa, Elenuskaa, QueenElena и сите останати Елени на форумов.(ако некоја пропуштив нека не ми се лути

  [​IMG]

  Па вие треба да частите,да не почастите со благо!
  Доколку има ваква тема може да ми дадете линк и темата слободно канта!
   
  На Quuen и Elennaa им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.