1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чешкање :D

Дискусија во 'Канта' започната од easyyyyy, 16 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. easyyyyy

  easyyyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  174
  Дали и вие сте фанови на тоа пријатно чувство кое се предизвикува со чешкање? :D
  Јас обожавам кога некој ме чешка,можам и да си заспијам така :lol:
  а најпрекрасно чувство според мене е кога тоа задоволоство ти го причинува твојот сакан :inlove: :angel:
   
 2. Mygirl

  Mygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  849
  Бррр, мразам чешкање :@ Многу ме ежи, не можам ниту да чешкам некој, ниту пак сакам да ме чешкаат. Не знам зошто така, знам дека на повеќето им е пријатно, ама јас не можам да го смислам.
   
 3. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.587
  Допаѓања:
  3.238
  Мммм обожавам чешкање на коса... а да лежам, би заспила во тој момент :hai:
   
 4. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
  Подобро дури и од оргазам :D
  Многу, многу сакам чешкање. Кога си лежиме со дечко ми највеќе уживам бидејќи не го мрзи да ме чешка и со часови ако треба :) Сонце мое :*
  Знае дека највеќе уживам кога ме чешка :)
   
 5. ivushh

  ivushh Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  8
  предобро нештооо :) :) ОБОЖАВАМ :) одма би заспала некој да ме чешка
   
 6. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.452
  Пол:
  Женски
  Јас како памала сестра гордо го носам епитетот "чешкало" .
  Сестра ми така заспива, а јас толку мразам некој да ме чешка, се ежам.
   
 7. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.707
  Допаѓања:
  150.426
  Не ја сфаќам поентата на темава,а и не е отворена во соодветен подфорум.Клуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.