1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чистенје На THC

Дискусија во 'Канта' започната од J.Lo91, 22 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. J.Lo91

  J.Lo91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  14
  Редовно зимам марихуана и сакам да ми кажете како да чистам THC послем зимањето на трева, затоа што моите редовно ми прават тестови ! :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.