1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чистење на лепак

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од puffla, 21 септември 2018.

 1. puffla

  puffla Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  52
  Имав стикер на тексас палто и го извадив,но лепакот остана.Како да го извадам лепакот? Пробав со крпа и со пегла небива
   

  Прикачени фајлови:

 2. puffla

  puffla Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  52
 3. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.772
  Пол:
  Машки
 4. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  12.965
  Допаѓања:
  40.780
  Пол:
  Женски
  Да пробаш со ацетон?Да отстои малку?
  Можно е со ова да ти избледи кошулата да ти кажам уште од сега.На крај краева прелепи нешто одозгора за камуфлажа.
  Или пробај со упаљач да го стопиш, тексасот не гори.