1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Членка за која сте имале погрешно мислење

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од maca99, 30 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. troublesome

    troublesome Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2014
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    152
    No, u mad :D Мене па мислиш гајле ми е што напиша сега :D Темава е отворена за секого, па и за мене и нема да се карам јас тука. Тоа што се изнервира значи имало вистина во она што го напишав. Ако не трпиш критики не е мој проблем. Ајт здраво.
     
  2. AziskaStrslenka

    AziskaStrslenka Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 август 2014
    Пораки:
    412
    Допаѓања:
    3.509
    Пол:
    Женски
    Не се изнервирав заради мене,туку едноставно сакав да ти го кажам сето тоа што другите го мислат за тебе,па нели темава е отворена за секого? :D И секако дека не ти е гајле,бидејќи ми личиш на тролче некое кое дошло за да се рчка :D Поздрав. И ако сакаш пак да ме цитираш прати ми ЛП,многу офф отидовме,не за друго.
     
    На tessie, ariela09, Lella и 2 други им се допаѓа ова.
  3. troublesome

    troublesome Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2014
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    152
    Прва и последна работа :D , јас не ги навредив сите, има членки кои ги почитувам и од името на сите никој не може да збори, па ни ти. Од пораки нема потреба, крај краева, наместо да полнеше офф, и јас имам копче за лп. Толку беше, не ти реплицирам, не се вознемирувај.
     
    На Summerlover му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Cvekjence

    Cvekjence Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 септември 2010
    Пораки:
    175
    Допаѓања:
    201
    абе што ви стана и на двете?

    одлични сте такви какви што сте.. а можеби сте и сличен табиет па не се поднесувате.
     
  5. Lella

    Lella Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    2 јануари 2013
    Пораки:
    5.301
    Допаѓања:
    28.805
    Пол:
    Женски
    Ази глумела? Виц на денот. :D
     
    На AziskaStrslenka, Someonespecial и Lovely93 им се допаѓа ова.
  6. Srckata28

    Srckata28 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 јануари 2013
    Пораки:
    4.551
    Допаѓања:
    21.645
    Пол:
    Женски
    ^Не сакам многу да се мешам,ама troublesome,виде дека јас не ти враќам на пораките па на други членки им се закачи.
    Имаш среќа што никој не го рецка форумов,ама да си знаеш дека си пријавена бидејќи ми напиша маратон од навреди по ЛП.
    Само да се хејтало,господе боже,па и самиов сајт го плукаше порано.
    Азиска Стршленка е најнајпозитивната феминка на форумов која не глуми,ама тебе ти е криво што ти не си таа позитивната,и не само тоа што не си позитивна туку си најнајнегативната личност.
    ДејДрим си пишува што и лежи на срцето,ти не читај ако не ти се чита,а освен тоа ова не е тема за критикување туку за тоа за кого ти се сменило мислењето,кај тебе читам само што ти смета.
    Мислам,ако воопшто има нешто што не ти смета?

    Подалеку од овие луѓе,

    Амин.
     
    На Lella, AziskaStrslenka, tessie и 5 други им се допаѓа ова.
  7. GirlRose

    GirlRose Форумски идол

    Се зачлени на:
    16 јануари 2014
    Пораки:
    5.033
    Допаѓања:
    26.564
    Aпсолутно потполно се сложувам со Srckata28 .Т.Е мене никој не ми правел такви притисоци.Али Стршленка е најпозитивната членка на форумов и нема зошто да ја хејтаме.Troublesome дојде до тој степен што ова личи и на љубомора.
     
    На Lella и AziskaStrslenka им се допаѓа ова.
  8. troublesome

    troublesome Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2014
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    152
    Абе приберете се, смешни сте :D . Цела тајфа лајкувачи од специјален поздрав се собрале и тука да се поддржуваат, да се преправаат и да собираат лајкови. Како можеш да љубомориш на некој кој не го познаваш, не знаеш ни што човек е ни како изгледа? :D Ако вие така љубоморите, тоа си е ваш СЕРИОЗЕН проблем, можеби и мене некој ми љубомори не познавајќи ме, ц ц. А ова Срцето28 со дуплиот профил Марија.вампир не издржа и тука да се расправа со мене. Гледај си ја маката што си ја имаш, нема потреба на вас да ви се правдам што пишувам и како пишувам, темава за нешто постои и не сум единствена на која и засметал некој, па напишала и што? Недозреани. Повеќе не ве удостојувам со разговор.
     
    На ariela09 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. makedonkamak

    makedonkamak Форумски идол

    Се зачлени на:
    17 октомври 2013
    Пораки:
    3.616
    Допаѓања:
    26.999
    Пол:
    Женски
    Девојки, не е место за расправија и меѓусебни навреди. Нема смисла навистина, прво оф-топик сте со вашите расправии и навреди и не е допуштено такво нешто на форумот. Ако си имате нешто меѓу себе да си кажете ИСТОТО НАПРАВЕТЕ ГО ПРЕКУ ЛП. НЕ на овој начин.
     
    На AziskaStrslenka, feminium, kikav и 2 други им се допаѓа ова.
  10. Summerlover

    Summerlover Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 август 2010
    Пораки:
    5.531
    Допаѓања:
    34.908
    Мислам дека претерувате. Едноставно темата е таква и членката само искрено си кажала што мисли и натаму сето цитирање е офф топик. Фала богу не може мислењета да бидат само цветни и да биде дека на сите погрешното мислење било лошо а сега се сменило кон убаво. Едноставно чил аут.
     
    На sajonaramucaca, sweet-star, Mishela и 4 други им се допаѓа ова.
  11. Someonespecial

    Someonespecial Free-minded aesthete

    Се зачлени на:
    17 ноември 2012
    Пораки:
    13.090
    Допаѓања:
    163.463
    Пол:
    Женски
    Изгледа имаме нова Смајли22, или Биле15 ако сакате. :geek:

    Луѓенца, не вреди да се полнат темите (па дури ни по ЛП да губите време и да се нервирате) со личност која никаква друга активност нема на форумот освен негативна енергија и цитирање проследено со хејтање. Само игнор е решение за таквите.
    Не за џабе се вели, тој што има да каже нешто негативно за сите треба да се преиспита себеси. :hai:
     
    На Lella, AziskaStrslenka, Srckata28 и 4 други им се допаѓа ова.
  12. luci22

    luci22 Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2014
    Пораки:
    742
    Допаѓања:
    1.501
    Пол:
    Женски
    Абе ајдее, што ми кажуваш... темата кај шо пишала членката и е утната ко прво, офф-топик е!
    не е ова “фемина трач“ или “што мислите за Петко, Станко, Јанко“, ни па тема за лечење комплекси на одредени членови!
     
    На Daydream, Lella, AziskaStrslenka и 3 други им се допаѓа ова.
  13. troublesome

    troublesome Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2014
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    152
    Епа ај плачете сега за никој никогаш да не ве спомне тука од жал :( ;)
     
    На sajonaramucaca и ariela09 им се допаѓа ова.
  14. AziskaStrslenka

    AziskaStrslenka Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 август 2014
    Пораки:
    412
    Допаѓања:
    3.509
    Пол:
    Женски
    Ќе ве замолам да престанеме да ја полниме темава со оффтопици :)
     
    На Lella, luci22, feminium и 3 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.