1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Членки кои иритираат

Дискусија во 'Канта' започната од Pelikuna, 30 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022

  Инспирирана од овој пост...

  Пуцај народе.

  Ноу хард филингс.


  ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.933
  Допаѓања:
  66.086
  Пол:
  Женски
  Форумот нема потреба од уште едно бојно поле.
  А и има веќе слична, да речеме Членка за која сте имале погрешно мислење. :)
   
  На danichap и Pelikuna им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.