1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Членот под мене и неговото корисничко име...

Дискусија во 'Канта' започната од tea4e, 12 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Значи да објаснам накратко.
  Прашуваш како членот под тебе го добил/добила корисничкото име.
  Односно,му одговараш на членот над тебе како си го добил/добила корисничкото име и веднаш го поставуваш истото прашање за членот под тебе.

  Се надевам јасно е,и ке ви биде забавно ;)

  Прва сум :D
  Како го доби корисничкото име ЛПМ?
   
 2. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.887
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.