1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Член кој прв ви остави впечаток

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Snow-Queen, 8 февруари 2012.

  1. aprokovic

    aprokovic Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2010
    Пораки:
    73
    Допаѓања:
    45
    Lilit јас во послениве недели сум активна, на работа тоа :$, нејзината тема ,,Што би му кажале,, е ептен погодена и тоа ме натера да погледнам кој и ја отворил.. Браво за Lilit.
     
    На Lilit му/ѝ се допаѓа ова.
  2. dolly.doll

    dolly.doll Популарен член

    Се зачлени на:
    19 март 2011
    Пораки:
    594
    Допаѓања:
    505
    Пол:
    Женски
    :inlove: Мене Лилит ! Поздрав со неа !!
     
    На Lilit му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Doozy

    Doozy Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 април 2010
    Пораки:
    4.711
    Допаѓања:
    59.971
    Хипица и Лизалка мислам беше, со нивната дискусија за матура. Па си читав таму, форумот уште беше мал, многу мал и си ја развија надолго и нашироко. :D Фустани, трепки, нокти.. Се си имаа напишано. Поучно, сепак, доста поучно. :!:
     
    На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
  4. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Повеќе се... Ама ќе ги издвојам Hipica, Lilit и rossonerka. Тогаш сеуште не бев зачленета, само читав, ама во секоја тема нив ги среќавав. :)
     
    На Lilit и Hipica им се допаѓа ова.
  5. Cacy

    Cacy Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2010
    Пораки:
    2.244
    Допаѓања:
    1.546
    Офспиринг...Ептен ми остави впечаток :) Јас немав искуство со форумите кога се зачленив и пишував големи,болдирани букви и ја прашував нешто за симс....Мале кога ќе ми текна што правев :tmi: :lol:
    Исто така и виножитка ми остави впечаток,имав отворено една дупла тема и таа ми ја заклучи :) После разбрав за правилата на форумот.
     
  6. savana

    savana Популарен член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    1.770
    Допаѓања:
    9.567
    Пол:
    Женски
    Кога се зачленив на форумов имаше повеќе феминки кои ми оставија убав впечаток, ќе набројам неколку:
    Hipica, Lilit, Jojoba, Rossonerka, Sesilija, Enca, Blond, Rainbow, Trendafilka, Marama... :)
     
    На enca.69, Lilit, Hipica и 2 други им се допаѓа ова.
  7. cupcake27a

    cupcake27a Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 март 2011
    Пораки:
    105
    Допаѓања:
    21
    Offspring i Hipica уште на времето само кога го читав форумот, а не бев зачленета му оставиа добар впечаток :) всушност тие двете беа инспирација и јас да се зачленам ;) Ви благодарам
     
    На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
  8. LittleDevil

    LittleDevil Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јули 2011
    Пораки:
    1.701
    Допаѓања:
    1.919
    Пол:
    Женски
    Прва ми остави впечаток Хипица, со нејзината дружељубивост :) Таа ме "пречека" на форумов.
     
    На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Mikako

    Mikako Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    164
    Допаѓања:
    152
    Пол:
    Женски
    Koga se zacleniv na forumov prv i najdobar vpecatok mi ostavi Lilit.Vo toa vreme taa bese edinstvena so cvrsti stavovi i mislenja koi plenat i moram da priznaam deka bas poradi nea go citav forumov.Isto taka dobar vpecatok mi ostavi i Bejbiketi i bas mi e krivo sto ne povejke aktivna. I da ne ja zaboravam Malecka15 so nejzinite prikazni i bogatoto seksualno iskustvo.
     
    На Lilit му/ѝ се допаѓа ова.
  10. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    Lilit Trendafilka-знам првиот разговор ни беше за јаворов сируп :lol: , i Sesilija..Hа почетокот само читав,после се активирав
    потоа Oфи се зачлени, па и таа влезе во листата :D
     
    На Lilit му/ѝ се допаѓа ова.
  11. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Мене први впечатоци ми оставија првите членови :) - Енца со нејзините “проблеми и дилеми“ :* , Ариел и БејбиКети, Лилит, Хипица, ГоГрл, Танја6 и Кате кои се дружеа во темата “Два три реда муабет“!
    И да не го заборавам стариот мачак- Марли, шмекер од стара школа, кој што секогаш оставаше впечеток со неговите постови.
    Ги заборавив и Анатх и Вајлд кои тогаш имаа други кориснички имиња :)
     
    На Marley, Ariel, tanja6 и 6 други им се допаѓа ова.
  12. cinderella5

    cinderella5 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јули 2011
    Пораки:
    895
    Допаѓања:
    3.017
    Пол:
    Женски
    па Хипица.. ми беше чудно како може да има толку мислења :?: и потоа Дузи со нејзините уникатни постови.. :)
     
    На Doozy и Hipica им се допаѓа ова.
  13. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    Јас се зачленив точно пред 2 години.
    Памтам дека тогаш и Трендафилка беше релативно нова, па се погоди најчесто по темите да налетувам на нејзините мислења. Па затоа и најголем впечаток ми остави. И да ви кажам до денес не сум останала рамнодушна на некое нејзино мислење.
    Поздрав Тренди :hai:
     
    На eli25 и Trendafilka им се допаѓа ова.
  14. senjorita-v

    senjorita-v Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2011
    Пораки:
    1.509
    Допаѓања:
    8.331
    Пол:
    Женски
    пред да се зачленам ја читав мн темата на 2,3 реда муабет и од таму ми оставија впечаток бејбикети,лафиј,енца,тања6,марли,ариел...не ми текнуваат повеќе...
     
    На Marley и enca.69 им се допаѓа ова.
  15. Nevermore

    Nevermore Популарен член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    614
    Допаѓања:
    1.991
    Првo rossonerka бидејќи беше доста активна, а потоа BoaVista и Miss-Independent (во темата модни критики) , Wild.Child поради сличниот вкус за музика, MandyLane - неколку мислења ми оставија впечаток и со мерак ја читам... И сега во последно време Hayley, интересна девојка со многу интереси :) Ме потсеќа на мене кога имав 16-17 години и бев заљубена во гитарата (за жал обврските на факултет си го направија своето, сега не знам ни кај ми е :$ )
     
    На Hayley, Miss-Independent, Wild.Child и 2 други им се допаѓа ова.
  16. Unica

    Unica Популарен член

    Се зачлени на:
    5 октомври 2010
    Пораки:
    536
    Допаѓања:
    603
    Најпрво ја забележав Лилит ,па потоа Трендафилка и после со текот на времето си стекнав уште неколку фаворити, но тие се првите што ми фатија око. :D
     
    На Trendafilka и Lilit им се допаѓа ова.
  17. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Убав и прв впечаток ми оставија постарите членови на Фемина, на почетокот: Гоу, Хипица, Кате21, Ариел, Лилит, Рејнбоу, Марли, Глоу, Анат, Тања6, Бејбикети, Енца, потоа Озбилнажена, Џули, Лукс, Вајлд, Ким, Трендафилка, Теодора, Најубава2010, Марамка, Блонд, Ема.Ск, БоаВиста, Брајт, Серафима...Сите ми биле интересни и се уште ми се :) :hai:
     
    На ozbilnazena, Marley, Ariel и 16 други им се допаѓа ова.
  18. eli25

    eli25 Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    14.729
    Допаѓања:
    122.075
    Сесилија прва ми остави впечаток ,зошто веднаш ме искара за една тема која ја отворив :lol: ,ама потоа си го поправив впечатокот за неа :)
    Потоа како читав,тука беа Пирамида,Трендафилка,Дузи,Гордана,Енца,Гирл85 и сите други по ред :)
     
    На enca.69, Trendafilka, Doozy и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  19. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
    Први-најпрви Хипица ,Лизалка и Енца.
    Хипица и Лизалка ги читав во темата за матура,тогаш и јас бев матурантка,и ми се виде интересен концептов па се зачленив.Енца тој период уствари не ни беше активна тој период,ама форумчево мало ни беше тогаш па по старите мислења ми остави впечаток на интересна особа.

    После нив тука негде на листата се и КИМ,Лилит и ДушицаСк. :)
     
    На Dushica-sk, enca.69, Lilit и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  20. Go-Girl

    Go-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    3.712
    Допаѓања:
    3.988
    Охооо беше тоа во праисторијата :D
    Остарев јас на форумов :tmi:
    Кога почнав да пишувам се вртеа само десетина членки, а прва која ја забележав беше Соледад (која можеби веќе и не пишува одамна не сум ја сретнала) :)