Човековата Потсвест

Дискусија во 'Канта' започната од Gordana10, 21 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи постои иста , а мислењата ќе бидат префрлени во веќе постоечката .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.