1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чоколадни пуканки

Дискусија во 'Канта' започната од pamelche, 1 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.270
  Допаѓања:
  16.685
  Како се прават чоколадните пуканки ? :$ ;)
   
 2. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.472
  Допаѓања:
  870
  прашање за милион долари..........мммммм незнам кога јас би ги правела наместо сол би ставила шекер и чоколадо хаххахахаха ;) ;) ;)
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.