1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чорби

Дискусија во 'Канта' започната од steal, 29 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. steal

  steal Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  26
  јас многу сакам чорби ама знам само пилеска да правам па ако знаете некоја друга пишете
   
 2. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  881
  Пол:
  Женски
  чорби

  Браво за темата :up:

  Знае некој да прави телешка чорба?
  Рецепт молам :)
   
 3. Muffin.Love

  Muffin.Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  15
  Чорби да правам незнам...мала сум :lol: ама со моите во Национал или ДМ најубави чорби сме јаделе :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.