1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чување на матични клетки

Дискусија во 'Канта' започната од Nannaa, 31 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  Здраво... барав ваква тема ама не можев да најдам.... ако има слободно клуч :) сакав да прашам дали има некој кој зачувал матични клетки, од која фирма и дали сте задоволни од услугата? јас имав понуда од health future па затоа ме интересира дали некој има зачувано тука матични клетки и каква услуга добил, дали било се во ред и тн. ми е страв од измами затоа очекувам ваши мислења и докази :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.379
  Допаѓања:
  63.454
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.