1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чувствителност

Дискусија во 'Канта' започната од Cecyska, 11 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки :hai: имам 15 год и многу сум чувствителна и емотивна, многу често плачам, и за ситница и секогаш кога некој ќе ме повреди. Во училиште понекогаш не можам да се воздржам и понекогаш ми доаѓа да заплачам без причина. Другите велат дека сум многу незрела и наивна. Ве молам за помош
   
 2. Jagoda123

  Jagoda123 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  2.467
  Допаѓања:
  11.105
  Пол:
  Женски
  А да не претеруваш со новиве теми?
  За се нешто отвараш нова тема, дај прво провери дали постои таква или слична.

  Еве ти две теми на кои можеш да го пишеш твојот проблем:
  psihologija/emotivnost-t3534/
  psihologija/soveti-t9146/

  (Се надевам не те расплакав)
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.