1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чувстување на пулсот на пенисот за време на секс

Дискусија во 'Секс' започната од fifiii, 26 октомври 2013.

 1. fifiii

  fifiii Активен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  5
  Ми се случило до сега неколку пати за време на секс со мојот дечко, на вагиналниот отвор да го осетам силниот пулс во неговиот пенис.
  Ви се случило ли тоа и вам? И што мислите, што значи тоа? Значи ли дека е премногу запален или дека е при крај?
   
  На Cecko85 и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Готов е, му се гледа крајот. Му мереше ли на штоперица дали се забавува пулсирањето при крајот? :rofl:

  p.s. (да не бил твојот пулс ? :D )

  Па веројатно дека е сеуште жив. :o
   
  На Cecko85, Valentina.Vaki и Hipster им се допаѓа ова.
 3. fifiii

  fifiii Активен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  5
  Добро, навистина ли не сфати за каков крај зборувам?
  И не беше мојот пулс, сигурна сум, зошто во тој момент кога осетив пулс не бев нешто попалена. Знам за тоа дека може да се случи и да си го осетам сопствениот пулс кога друг ќе ме допре на некое место, но во тој момент кога го осетив тој успори, а тоа го прави за да добие на време. И не го осеќав цело време пулсот туку на моменти.
  Знаеш, кога го осетив му реков: сој малку, да го земам телефонот, да уклучам штоперица.
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Aryana

  Aryana Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2013
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  70
  Е уште вакво нешто немам слушнато ( во случајов прочитано). Навистина, да не е твојот пулс? И што значи? Што може да значи? Дека има проток на крв тука и дека има силен пулс зошто имате секс...најнормално нешто.
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Не бе, за каков крај мислеше? :rofl:
  А ти, си слушнала за сарказам? :lol:

  Пак слабо сфаќаш шала.
  Па како нема да му пулсира покрај толкав проток на крв. И ти кога си пред свршување зар не си приметила колку клиторисот е зголемен и пулсира.
  Доволно си возрасна и треба да имаш повеќе познавања околу сексот. Но ова не е само секс како физички чин, ова е физиологија.
   
 6. Chopard

  Chopard Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  620
  Пол:
  Женски
  Само еднаш се случило да осетам како му пулсира. Беше над мене и после тоа што го осетив ми кажа дека сврши.
  Не знам за вас другите ама мене смешно ми беше :D
   
  На Meddy, Cecko85, krEM4Eto и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  508
  Допаѓања:
  3.034
  Пол:
  Машки
  пулсирањето значи е при крај т.е премногу е напален
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 8. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.273
  Пол:
  Женски
  Како можи да немате осетено девојки не ми е јасно.. Смешно ми е мене ама и слатко.
   
  На Снегулк@23, Arjanit2021, КикиМаус и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  13.595
  Допаѓања:
  42.641
  Пол:
  Женски
  Пулсирањето знам дека е кога е пред свршување.Иам осетено, да.
   
  На Снегулк@23, Arjanit2021 и Cecko85 им се допаѓа ова.
 10. Leucadia

  Leucadia Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2022
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  519
  Имам осетено, не секогаш. Но мене ми е смешно и чудно:D
   
  На Снегулк@23, Arjanit2021 и Cecko85 им се допаѓа ова.
 11. Need for Speed

  Need for Speed Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2021
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  1.080
  Ова многу пали.
   
  На GirlVolley, Aleksbonito, Jana_♡ и 3 други им се допаѓа ова.
 12. Снегулк@23

  Снегулк@23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2020
  Пораки:
  2.429
  Допаѓања:
  3.224
  Пол:
  Женски
  Имам осетено и мн е јако тогаш ми доаѓа да свршам и заедно свршуваме
   
  На Sebastijancom., TheFiend, SugarHoney и 9 други им се допаѓа ова.
 13. Jana_♡

  Jana_♡ Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2021
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
  Му пулсира кога свршува, не пред да свши. Секогаш чувствувам кога свршува во мене. Пред да сврши нели гледа што повнатре да го стави :rofl: плус пулсирањето, плус спермата топла, оди па не сврши во исто време со него. :$
   
  На baby-star, devito, Meddy и 10 други им се допаѓа ова.
 14. Снегулк@23

  Снегулк@23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2020
  Пораки:
  2.429
  Допаѓања:
  3.224
  Пол:
  Женски
  Така е :D
   
  На baby-star, GirlVolley, diskreten32 и 4 други им се допаѓа ова.
 15. Nade_SR

  Nade_SR Активен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2022
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  165
  Пол:
  Женски
  isto :)
   
  На baby-star, diskreten32 и Arjanit2021 им се допаѓа ова.
 16. Meddy

  Meddy Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2021
  Пораки:
  580
  Допаѓања:
  449
  Se soglasuvam
   
  На Снегулк@23 и Arjanit2021 им се допаѓа ова.