1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чуден Рај (Strange Paradise)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од blonde_supergirl, 19 август 2017.

 1. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.124
  Пол:
  Женски
  Друга соуп опера готик, многу е обскурна и слична со ЧТемни СенкиЧ. Ја има на јутјуб, сите епизоди.
  Поскромен буџет од другата споменета, но има емоции, вуду и други супернатурални феномени.