1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чудна работа,прашање до вас

Дискусија во 'Канта' започната од ilija.scymex, 22 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ilija.scymex

  ilija.scymex Нов член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Здраво нов сум овдека го направив акаунтот само заради оваа работа сакам да ве прашам,посебно девојките да ги прашам,дали кога имавте прв секс крваревте или тоа се случи после сексот неколку часа,или ако пак немате долго време секс после тоа може да дојде до крв после одреден период?
  Зборуваме за прв секс...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.513
  Допаѓања:
  58.916
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.