1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чудни реченици на вашите деца

Дискусија во 'Канта' започната од Foreveryoung09, 25 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Foreveryoung09

  Foreveryoung09 Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/374594_544597958915428_2131223946_n.jpg еве ова ме натера да ја отвораам оваа тема ... се надевам не ви пречи и дека е во соодветна категорија...
  јас бидејки сум сеуште мала немам деца па неможам да започнам но затоа во линкот погоре има доста примери :wasntme:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.