1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чудно искуство

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од Kuvar4e, 29 септември 2017.

 1. Kuvar4e

  Kuvar4e Нов член

  Се зачлени на:
  29 септември 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Пред 3 години запознав дечко што сеуште многу ми се допаѓа. Некако не успеавме да бидеме заедно, не беше доволно заинтересиран за да бидам со него, и си фатив друг дечко. Со него одев година и пол ама никако не помина ден да не помислам на овој првиот. На крај, се скарав со дечкото и се беше супер, ама немав храброст да го побарам пошто нели во цутот си фатив дечко и го откачив. По некое време ме додаде и ми пиша као демек кај си како си и сл... За жал, имал девојка. Останавме во контакт и дојде времето за факултет. Ме побара да се видиме и отидов пиевме кафе и си поминав убаво. По некои две недели го викнав кај мене на кафе. Дојде, пиевме кафе и јадевме (му зготвив, нешто штоо не сум го направила за никого) после тоа остана да спие кај мене. Спиевме во ист кревет, поточно тој спиеше а јас го гледав. Некако не можев да си поверувам дека е тука до мене. Во еден момент заспав. Сега тука почнува тоа за што сакам совет. Во спиењето осетив дека ме гушка и бев пресреќна. Во еден момент назад почувствував дека му станал. Се завртив и видов дека спие па продолжив и јас. Потоа ме гушна силно и ме заврти накај него. Почна да ме гушка и да ме допира на интимни места, ама беше многу груб. Не сакам такви работи и му реков полека ме боли. На тоа тој ги отвори очите и скокна од креветот. Ми се извини и рече дека спиел и не сфатил што прави. Прашањето ми е, дали е можно навистина да спиел или се работи за нешто друго?
   
 2. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.860
  Допаѓања:
  14.216
  Пол:
  Женски
  jas ne veruvam deka spiel ama ajd da cueme mislenja i od drugi
   
 3. ушко

  ушко Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  2.238
  Пол:
  Машки
  И јас понекогаш така "спиев" :)
   
  На Carsaf, Romancer, Јас сум свинче и 12 други им се допаѓа ова.
 4. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.831
  Пол:
  Женски
  Абе се изнасмеав денес на форумот, јас мислам сакал да се омрси ама ти себична испадна.
   
  На Mrvica, Zivyle, Jean-Baptiste и 15 други им се допаѓа ова.
 5. kim.k

  kim.k Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.725
  Допаѓања:
  14.466
  Пол:
  Женски
  Ептен чудно искуство :D
   
  На Loollaa1, Feminka192, YoungandBeautiful и 14 други им се допаѓа ова.
 6. Justicija

  Justicija Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  5.633
  Допаѓања:
  18.931
  Пол:
  Женски
  Абе почудно искуство јаа не сум видела , кога го прочитав насловот си реков кизнајт што е , а тоа да ти било на дечкото му се се**ало ама се преправал дека спие :o
   
  На Rose96, Alisa22, LiderKa и 21 други им се допаѓа ова.
 7. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Заедно во кревет да не мислеше овци ќе броите пред спиење:rofl:
   
  На Anonymous9, Зоранчо, Rose96 и 15 други им се допаѓа ова.
 8. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  54.341
  Пол:
  Женски
  Сигурно сонувал нешто (facepalm)
   
  На sj *O* и LiliBoz им се допаѓа ова.
 9. Justicija

  Justicija Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  5.633
  Допаѓања:
  18.931
  Пол:
  Женски
  Изгледа Памела Андресон :)
   
  На CassiusdeBiville, Arthur, doubleg и 2 други им се допаѓа ова.
 10. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.777
  Пол:
  Машки
  Сексомнија. It's a thing, look it up. :D
   
  На WildMk и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 11. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.058
  Пол:
  Женски
  Се правел малкуцка на будалка. Убаво и филмски те омрсил малку и сега ти како изненаденка.
  Абе дечкото што ти се свиѓа си го викнала дома, што очекуваш да праите.
  Самата си го дала сигналот.
   
  На Jean-Baptiste му/ѝ се допаѓа ова.
 12. ♣ Alba Viduam ♣

  ♣ Alba Viduam ♣ Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2016
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  2.160
  Пол:
  Женски
  Чекај, чекај.. јас лошо сфатив или тој има девојка па прво те викнал на кафе и убаво сте си поминале, па потоа ти си го викнала дома каде што си му готвела па сте си легнале заедно на што ти си била многу среќна арно ама тој почнал као во спиење несвесно да те пипка ваму таму и ти мн изненаџена? :^)

  Да не знаеш кој се прави поголема будала овде.:rofl::clap:
   
  На Dust, Rose96, BGLIGOROVA и 24 други им се допаѓа ова.
 13. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.337
  Допаѓања:
  10.769
  Пол:
  Женски
  Ех, требало и ти да се преправаш дека спиеш. Па на спиење еден јак секс ќе паднел.
  И после ништо како да не било.
  Сте спиеле.

  Шала на страна.
  Ти прави филмови типот.
  За таа работа останал тој кај тебе. Ама си му го покварила планот.
   
  На stetoskop, crazylady, Momichka и 5 други им се допаѓа ова.
 14. ToksycznaReakcja

  ToksycznaReakcja Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2016
  Пораки:
  471
  Допаѓања:
  1.806
  Сте делеле кревет заедно + ти завртена и фатил сигнал.
  Битно облажил душа "несакајќи".
   
  На Jean-Baptiste му/ѝ се допаѓа ова.
 15. doubleg

  doubleg Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  4.406
  Чудно е само што заспал пред да почне било што. Којзнае какви приспивни мирудии си му ставила во јадењето ;)
   
  На Ivanchooo и Jean-Baptiste им се допаѓа ова.
 16. strawberry06

  strawberry06 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  496
  Пол:
  Женски
  Мислам дека е многу очигледно дека не спиел. :rofl: И не е само тоа чудно,туку и целата ситуација е чудна. Типот има девојка,те викнал на кафе, си го викнала дома, решил да остане кај тебе...:^)
   
  На Jean-Baptiste му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  2.428
  Допаѓања:
  32.605
  Фали уште на крај да пишеш
  ,, Дали има шанси да сум трудна? ,,...
   
  На Emma2, chokova93, galapce и 23 други им се допаѓа ова.
 18. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  2.312
  Пол:
  Женски
  Мојот конечен одговор е под б) - се работи за нешто друго. :clap:
  upload_2017-9-30_0-5-56.jpeg
   
  На Rose96, theowndemon, crimson и 4 други им се допаѓа ова.
 19. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.742
  Допаѓања:
  78.090
  Пол:
  Женски
  jas se chudam sto mu glumish nevina :^)..si go viknala da spie vo ista postela so tebe a ne mu davash grrrrrr..ako ti se gushka tolku kupi si eden teddy bear i gushkaj se so nego
   
 20. celineparis

  celineparis Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2014
  Пораки:
  926
  Допаѓања:
  2.562
  Не ги слушај овие, ако така измачи го малце. Нека има малку само спиење без ништо друго. :D
   
  На galapce и marchi-cool им се допаѓа ова.