Чудно искуство

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од Kuvar4e, 29 септември 2017.

 1. Jean-Baptiste

  Jean-Baptiste Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  2.866
  Пол:
  Машки
  А зашто се извинувал...фино му кажа некам грубо,само требало да рече "океј понежен ке бидам" и уживањето ке било обострано.
  Вака со извини и он сув и ти мокра...работава на полувреме откажана утакмица :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.337
  Допаѓања:
  17.174
  Пол:
  Женски
  Уште ова немав видено , чуено , прочитано :drunk::rofl: па во кој свет се наоѓам јас (facepalm)
  Дечкото не спиел , се преправал дека спие . Бтв , како тоа има девојка а спие кај рандом друга девојка :fubar: ?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.560
  Допаѓања:
  124.488
  Можно е.
  Ретка појава е, но можно е да се случи.
   
 4. Stariot

  Stariot Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  105
  Пол:
  Машки
  Хмм, чудна работа, дефинитивно. Не мие јасно, како можел да спие покрај девојка, јас на времето бев жив ненаспан покрај девојка. Чудна работа, дефинитивно...:o
   
  На Milobebence му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.560
  Допаѓања:
  124.488
  Да бе.. сигурно со години не си спиел и само си имал секс |(
   
 6. majstore

  majstore Активен член

  Се зачлени на:
  12 април 2017
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Машки
  Баш и не ми се верува дека спиел него го понела страста.. е сега можеби било болно но верувам дека бил буден и многу запален.. а може и сум грешка :)
   
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.560
  Допаѓања:
  124.488
  What Is Sexsomnia?

  Though rare, sexsomnia is a recently recognized sleep disorder that causes you to have sex in your sleep. Canadian sleep doctor J. Paul Fedoroff, MD, of the University of Ottawa, is credited with coining the term “sexsomnia” in 1996, and it has been getting a lot more attention from researchers of late.