1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ШТИКЛИ

Дискусија во 'Канта' започната од fashionista-15, 19 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fashionista-15

  fashionista-15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2010
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  3
  Од кога носите штикли? Како се научивте да одите убаво со нив..? Без да ги прекршувате и виткате нозете?
   
 2. solzuska

  solzuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  135
  аман бе од темиве, ај разгледај поубаво |(
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.485
  Допаѓања:
  64.028
  Пол:
  Женски
  Ти девојче до толку сакаш името да си го оправдаш? Оди попиј уште малку млеко, па ќе ти кажеме како се оди на штикли.
  И знам, груба сум, ама нејсе, му се збоктисува на човек веќе.
   
 4. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Турни ме да кинисам :wasntme:
   
 5. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Треба да трчаш со нив, и се научуваш |(
  И не заборавај да паднеш, после тоа е полесно.
   
 6. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Фашиониста, веќе една твоја тема заклучив и ја преместив во канта, сега уште една дупла тема.

  Те молам, прочитај ги правилата на форумот и во иднина не отварај дупли теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.