1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ШТО ИМ СЕ СЛУЧУВА?

Дискусија во 'Канта' започната од parachute, 13 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. parachute

  parachute Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Сите негови другари се вртат околу мене...Што да се прави??Сите почнаа да пишуваат на фб дека нив им се свиѓам... ццц
   
 2. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Не знам што е работава :^)

  Изгледа си неодолива ;)
   
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.305
  Допаѓања:
  144.791
  Mrs Посакувана,добронамерен совет,прошетај по форумов и запознај се со начинот на функционирање.Не е само место за отварање на теми во кои се поставуваат штури прашања и само тоа,по потреба.
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.