1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шалчиња...

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Miss-Beauty, 12 декември 2011.

 1. Miss-Beauty

  Miss-Beauty Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Во зима како моден детал можеме да ги користиме шаловите.Убави се затоа што ги има во сите бои,најчесто се плетени и можеме да ги комбинираме со секаква облека. :) Ако знаете убави комбинации или имате прадлози,прикачете ги :)
   

  Прикачени фајлови:

 2. butterfly.93

  butterfly.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.099
  Допаѓања:
  655
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Nastjaaa4 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RedHeart

  RedHeart Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  47
  Слатки ми се овие. :)
   

  Прикачени фајлови:

 4. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  931
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] :inlove:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 5. dushiche

  dushiche Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  708
  Допаѓања:
  266
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 6. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
 7. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Женски
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  со се ми се вклопуваат...
   
 9. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.358
  Допаѓања:
  9.240
  Пол:
  Женски
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.690
  Допаѓања:
  73.622
  Пол:
  Женски
  Убави се но јас не можам да ги носам, некако ме гушат.