Шапки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од viki44e, 7 јули 2010.

 1. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.082
  Темата ја нареков Шапки за да ги опфати сите модни додатоци за на глава од типот шешири,спортски капчиња,зимски капи,качкети и сл.Доколку имаат подобра идеа модераторите слободно можат да го променат името...Пааа фотки... :*
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.903
  Како оваа на сликата ми се најубави во последно време :)
  [​IMG]
   
  На esperanca му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.466
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  :l: :l: :l: :l:
   
  На esperanca и glammur им се допаѓа ова.
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.142
  Пол:
  Женски
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.343
  Пол:
  Женски
 6. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  3.919
  Допаѓања:
  4.646
  ;)
   

  Прикачени фајлови:

 7. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.343
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  првата :l:
   
 8. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.082
 9. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  621
 10. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.903
  Допаѓања:
  2.868
 11. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.857
  Допаѓања:
  3.611
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.370
  Допаѓања:
  14.722
 13. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.142
  Пол:
  Женски
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.370
  Допаѓања:
  14.722
   

  Прикачени фајлови:

 15. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.903
  Допаѓања:
  2.868
 16. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.343
  Пол:
  Женски
 17. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.903
  Допаѓања:
  2.868
 18. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.343
  Пол:
  Женски
 19. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.903
  Допаѓања:
  2.868
 20. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.343
  Пол:
  Женски