Форумџика на годината 2020

Шепотење со духови (Ghost Whisperer)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Leeloo, 20 февруари 2011.

 1. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  Серијава повторно ја даваат на фокс лајф и милсам дека е блиску Мелинда да добие бебе. Мене серијава ми е предобра ја изгледав уште првиот пат кога ја даваа и одам ми се допадна. Сега со бебето уште повеќе ќе се заплеткуваат случувањата. мелинда ми е срце.
   
 2. Elena-97

  Elena-97 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  2.105
  Обожавам да ја гледам серијава. Еве сега на Фокс Лајф ја даваат пак ,репризи, и вчера беше епизодата кога умре Џим. Ухх некако издржав да не заплачам :|
   
 3. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.688
  Пол:
  Женски
  Јас заплакав. ;(
  Него, ќе може некој по упатен, да каже што ќе се случи понатака? :$
  Дали Џим ќе остане во неговото тело, и дали само жена му, ќе му го гледа лицето на Џим, а другите лицето на Сем?
  Порано имам гледано, мислам дека имаа син. Истиот маж и беше, само со подолга коса. Ама сега малце ми е чудно. :?:
  Edit: Прочитав Лолита објаснила. :)
  Значи сепак ќе остане во тоа тело? :worried:
   
 4. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.688
  Пол:
  Женски
  Ааа, денес ќе му се врати сеќавањето на Џим.
  Мора да гледам после во 2 саат. :D Чекав, чекав, и дочекав. :wasntme:
   
 5. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  315
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Пред некој период почнав да ја гледам и сега-засега ми се допаѓа, а за понатаму ќе видиме.
   
 6. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.174
  Прекрасна серија,неможам секогаш да ја фатам,дека сум излезена,ама си ја снимам,и редовно ја гледам (да се преправаме дека реченицава е разбирлива) :inlove: :inlove:
  Детенцето им е преслатко :D :D
   
 7. dolly.doll

  dolly.doll Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  503
  Пол:
  Женски
  За тие што незнаат : Се емитува од понеделник до петок од 22:55 :) Мислам дека е последната снимена сезона
  кога мелинда има 5 годишен син (Ејден) кој има поголема дарба од неа
   
 8. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.034
  Доста интересна серија, ја загледав, ми се допаѓа, Ејдан е многу сладок
   
 9. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.884
  Cеријава не е лоша,ми се допага :geek:

  Hо,ме нервира што секоја епизода знаеме како завршува,секогаш исто почнува и завршува,исто и секоја сеозна таква е :^)

  Cе согласувам со ова :|
   
 10. Lady-in-white

  Lady-in-white Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  53
  А сеуште ли ја даваат серијата? Јас ја гледав летоска у 10 сабајле мислам дека беше ама прекинаа да ја даваат. Знае некој да не ја даваат пак сличајно..? Инаку прекрасна серија мноогу ја сакам. Мелинда е многу убава и целата серија ТОП. :inlove: Дека јас сакам такви серии со духови, мистерии за мерак! ;)
   
 11. Hanna4646

  Hanna4646 Активен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2013
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
  Ја изгледав уште пред 2-3 години... добри се приказните на луѓето на кој им помага за целото време, и фактот на крајот дека нејзиното дете ќе има поголеми моќи и од неа :)
   
 12. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  388
  Допаѓања:
  94
  МНоогу ја сакам серијава,а мене особено вакви серии ме прилекуваат. :$
   
 13. Torte19

  Torte19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2012
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  86
  Одлична е ,ја загледав многу е добра :D
   
 14. Lady-in-white

  Lady-in-white Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  53
  Колку сезони има серијава? И која е последна епиода? На фокслајф ја даваа до пред еден месец во 22:40 и изгледав неколку епизоди и последната беше како Еиден војсководи со Сјајните и ги уништуваат Сенките. Така ли завршува серијата или не ги даваат сите сезони??
   
 15. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
  Мислам дека имаше после таа епизода имаше уште неколку :?: незнам,ако има уште сезони ако најде некој линк нека даде,баш сакам да продолжам да ја гледам :)
   
 16. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  1.255
  Пол:
  Женски
  Едно нешто да прашам:нели на крајот на секоја епизода таа здогледува уште духови..дали во наредната епизода ќе се зборува за тие или различни се??
   
 17. anamarija65

  anamarija65 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2015
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Женски
  Леле најубавата серија! :inlove::inlove::inlove: Ја гледам на фокс лајф секој ден
   
 18. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  864
  Допаѓања:
  540
  Пол:
  Женски
  Во колку часот игра?
   
 19. anamarija65

  anamarija65 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2015
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Женски
  Mислам дека почнува од 00:00 до 01:00 :D
   
 20. Avery

  Avery Популарен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  2.163
  Допаѓања:
  12.692
  Пол:
  Женски
  За пола саат од сега би требало да почне ( според мах тв).
  Инаку, многу ја сакам серијава, ама ми фуфка понекогаш хахаха