1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шепотење со духови (Ghost Whisperer)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Leeloo, 20 февруари 2011.

  1. anamarija65

    anamarija65 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2015
    Пораки:
    140
    Допаѓања:
    113
    Пол:
    Женски
    Исто! хахахах
     
    На Polsko и Avery им се допаѓа ова.
  2. Bella.FCB

    Bella.FCB Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 септември 2015
    Пораки:
    113
    Допаѓања:
    204
    Пол:
    Женски
    Многу ја сакам серијава, ја гледав на Fox Life, ама после некако ја мешаа, или јас ќе ја пропуштев, и еве сега ја гледам на интернет, си почнав од почеток, иако ми е многу интересна, признавам дека понекогаш ми е страв. :D
     
  3. V.odolija

    V.odolija Форумски идол

    Се зачлени на:
    17 октомври 2014
    Пораки:
    1.173
    Допаѓања:
    20.843
    Јас ја гледам оваа серија,ама не редовно а и не пратам многу која сезона е.Мислам дека на фокс лајф некако ги измешаа па не ги даваат епизодите по ред.Штознам,или јас не сум редовна.
    Но како и да е,сега ја гледам серијата,овие денови и тоа што не ми е јасно е зошто Џим , мажот на Мелинда е друга личност, нешто како да му е избришано помнењето,а и не е полицаец како што беше. ?!?? Цела сум прашалници,па некој што знае повеќе за тоа нека ме упати на кратко.
    Благодарам
     
  4. Avery

    Avery Популарен член

    Се зачлени на:
    1 ноември 2014
    Пораки:
    2.701
    Допаѓања:
    14.244
    Пол:
    Женски
    Мажот на Мелинда почина. Неговиот дух е во телото на Сем. Примети дека само Мелинда го гледа Сем како да има лик на Џим. Кога ќе дадат кадар во огледало на пример, во одблесокот се гледа ликот на Сем. Мелинда верува дека тоа е реинкарнација на маж и пробува да му го врати сеќавањето.
    Се надевам дека ме сфати, малку конфузно е. http://www.ew.com/article/2009/09/25/ghost-whisperer-season-5-premiere прочитај и тука :)
     
    На V.odolija му/ѝ се допаѓа ова.
  5. V.odolija

    V.odolija Форумски идол

    Се зачлени на:
    17 октомври 2014
    Пораки:
    1.173
    Допаѓања:
    20.843
    Те сфатив @Avery ,благодарам. Имам испуштено значи добри неколку епизоди,затоа што не знаев дека маж и на Мелинда е починат :( Имаше сезона кога имаа и детенце,незнам што се случило.
     
  6. Mrs.Brain

    Mrs.Brain Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2017
    Пораки:
    318
    Допаѓања:
    3.622
    Пол:
    Женски
    Мелинда и Џим имаа детенце, во одредени епизоди. Потоа Џим почина и духот му влезе во телото на Сем. Јас во овие епизоди не гледав детенце. На фокс ги мешаат епизодите или што е. Инаку не го дават моментално ќе има нова сезона?
     
  7. New York13

    New York13 Активен член

    Се зачлени на:
    15 октомври 2016
    Пораки:
    50
    Допаѓања:
    38
    Пол:
    Женски
    Фокс ги мешаат сезоните инаку филмот е врв многу си го сакам :inlove::inlove:
     
  8. Wildlover

    Wildlover Активен член

    Се зачлени на:
    14 ноември 2017
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    36
    Пол:
    Женски
    Омилена серијааа