Форумџика на годината 2020

Шепотење со духови (Ghost Whisperer)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Leeloo, 20 февруари 2011.

 1. anamarija65

  anamarija65 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2015
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Женски
  Исто! хахахах
   
  На Polsko и Avery им се допаѓа ова.
 2. Bella.FCB

  Bella.FCB Активен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Женски
  Многу ја сакам серијава, ја гледав на Fox Life, ама после некако ја мешаа, или јас ќе ја пропуштев, и еве сега ја гледам на интернет, си почнав од почеток, иако ми е многу интересна, признавам дека понекогаш ми е страв. :D
   
 3. V.odolija

  V.odolija Популарен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2014
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  15.942
  Јас ја гледам оваа серија,ама не редовно а и не пратам многу која сезона е.Мислам дека на фокс лајф некако ги измешаа па не ги даваат епизодите по ред.Штознам,или јас не сум редовна.
  Но како и да е,сега ја гледам серијата,овие денови и тоа што не ми е јасно е зошто Џим , мажот на Мелинда е друга личност, нешто како да му е избришано помнењето,а и не е полицаец како што беше. ?!?? Цела сум прашалници,па некој што знае повеќе за тоа нека ме упати на кратко.
  Благодарам
   
 4. Avery

  Avery Популарен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  2.163
  Допаѓања:
  12.692
  Пол:
  Женски
  Мажот на Мелинда почина. Неговиот дух е во телото на Сем. Примети дека само Мелинда го гледа Сем како да има лик на Џим. Кога ќе дадат кадар во огледало на пример, во одблесокот се гледа ликот на Сем. Мелинда верува дека тоа е реинкарнација на маж и пробува да му го врати сеќавањето.
  Се надевам дека ме сфати, малку конфузно е. http://www.ew.com/article/2009/09/25/ghost-whisperer-season-5-premiere прочитај и тука :)
   
  На V.odolija му/ѝ се допаѓа ова.
 5. V.odolija

  V.odolija Популарен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2014
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  15.942
  Те сфатив @Avery ,благодарам. Имам испуштено значи добри неколку епизоди,затоа што не знаев дека маж и на Мелинда е починат :( Имаше сезона кога имаа и детенце,незнам што се случило.
   
 6. Mrs.Brain

  Mrs.Brain Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2017
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  3.621
  Пол:
  Женски
  Мелинда и Џим имаа детенце, во одредени епизоди. Потоа Џим почина и духот му влезе во телото на Сем. Јас во овие епизоди не гледав детенце. На фокс ги мешаат епизодите или што е. Инаку не го дават моментално ќе има нова сезона?
   
 7. New York13

  New York13 Активен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2016
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Фокс ги мешаат сезоните инаку филмот е врв многу си го сакам :inlove::inlove:
   
 8. Wildlover

  Wildlover Активен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2017
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Омилена серијааа