1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шетање кучиња како работа

Дискусија во 'Барање работа' започната од kater4e, 28 август 2016.

?

Дали би се нафатиле некој да ви го шета кучето?

 1. Да

  12 глас(а)
  57,1%
 2. Не

  9 глас(а)
  42,9%
 1. kater4e

  kater4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Студирам во Скопје, и би сакала да заработам некој денар, со тоа што ќе шетам кучиња. Ме интересира дали има некој/а што би се нафатил тоа да го правам за да речеме 200 денари од час?
   
 2. Soyuq

  Soyuq Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2020
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  90
  Пол:
  Женски
  Dobra tema. I mene me interesira ova no za zhal nikoj nema odgovoreno. Ushte od mala imam zhelba da zhetam kuchinja. Ne kako dream career normalno, no neshto sho bi go pravela vo srednoshkolski/studentski denovi
   
 3. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  14.692
  Пол:
  Женски
  И јас би да шетам кучиња.
  Али ретко кој би имал доверба у мене или било у кој.
   
  На Soyuq му/ѝ се допаѓа ова.
 4. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  498
  Пол:
  Женски
  и јас би сакала