1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шејк (ОРИФЛАМЕ)

Дискусија во 'Диети' започната од ciganka, 6 април 2013.

 1. ciganka

  ciganka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  12
  Дали го има некој пиено шејкот од орифлеме
  јас почнам да го пиам и гледам дека не ме тера да јадам значи може цел ден да се издрже да не се јаде ама кога пиам многу ми е грозно за пиење, дали некој го пробал и колоку има симнато
  Инаку шејкот е прах и се меша со вода и го пиеш!
   
 2. fatamorgana123

  fatamorgana123 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  1.530
  јас го имам пробано и едноставно одвратен ми е само што го пробав знаев дека сум ги фрлила за џабе парите..такада не. :$
   
 3. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.512
  Пол:
  Женски
  Го чекам да ми стигне....
   
 4. ciganka

  ciganka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  12
  И јас исто го порачав и така ми стои дома цел неможам да пиам многу е одвратен и незнам дали има ефект дали да продужам да пиам