Широк вагинален отвор

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од lilii, 20 април 2012.

 1. ladyySi

  ladyySi Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  741
  Абе му раскинав јас уште следниот ден откако напишав овде, ама... после недела дена пак се смиривме :|
   
 2. smigool

  smigool Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  350
  Пол:
  Машки
  не е лошо и да провериме за што се работи....
   
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.551
  Допаѓања:
  94.649
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: млечен пат кажи му следен пат. :rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  5.497
  Допаѓања:
  65.418
  Ми ја кажувам темава на дечко ми, со чудење, како така им викаат на девојките широка ти е само за да имаат анален, и он мртов ладен вика - и поголеми глупости сме лажеле само за да е*еме :) Не ми се верува :)

  Девејки, прво вие едуцирајте се да не ве лаже кој како стаса. Ако сега ве лаже, манупулира и вреѓа во врска со сексот, баталете. Мажот треба да ве сака, да ви ја сака и да има секс со вас како тоа да е врвот во животот. Не да ви е срам да се соблечете или да ви го стави. Мене така маж да ми рече ке ми одмили и секс и се. Ќе одам по психијатри.
   
  На DragonSlayer, WildMk, КикиМаус и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. akvarium

  akvarium Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2014
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  122
  Поверојатно е него да му е тенок, ти велам земи измери му го со лента, ама не слушаш, имаш статистики, пиши тука па ќе видиме дал му е тенок, ако му е барај си подебел и набиј му комплекс пред да заминеш :rofl:
   
  На ku4ence, tigarche1, Petar80 и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Daddy's Girl15

  Daddy's Girl15 Активен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2014
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  Pred se se izvinuvam sto pisuvam na latinoca no pisuvam od tell. devojki so deckomi imame veke edna godina odnosi o se beshe okej no poslednp vreme se zali kao demek bilo tesno ne bilo podmackano no nemi bara na drugo mesto reagira smireno ne e nervozen samo mi veli mpzebo nesim zapalena bila ili mozebi sum imala kandida neznam jas premnpgu sse nerviram postoja o sum pod stres radi toa no toj ima golemo razboranje i me smiruva a otkako imav kandida bese los sexualniot odnps o sea celo vreme misla na toa deka ke bide loso nema da bide dobro nempzam da se opustam .Mislevme deka postojano sme na isto mesto mpzebi e o dosadno fcera probavme na drugp mesto ne vo negovata soba bese i podmackano i sve ama sakav da prasam deka kpga rece deka go ubiva nesto vnatre jas piknav prsti vo vaginata i imase neznam kakp nesto pregrada kakp da vi opisam go fakjam koga imav kandida bese ponisko sea e malce pogore dali toa fo ima vo sekoja vagina ??? ve molam pomognete mi devojki dali i pretoa sum go imala neznam ili e normalno laj sekoj ???
   
 7. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  5.497
  Допаѓања:
  65.418
  Си била на гинеколог?
   
 8. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.491
  Допаѓања:
  10.796
  Пол:
  Женски
  Да одиш на гинеколог и да му објасниш што-како, тој ќе провери дали има нешто што блокира или не.
   
 9. Proxima

  Proxima Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2013
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  232

  Ти девојче, ништо чудно со прстите да си го допрела грлото на матката. Тоа не е воопшто чудно и немој да се плашиш. ОК си. :)
   
  На Daddy's Girl15 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Daddy's Girl15

  Daddy's Girl15 Активен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2014
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  lele ti blagodaram mnogu jas se ispreplasiv
   
 11. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.498
  Допаѓања:
  44.439
  Пол:
  Машки
  E so ova se soglasuvam da smenish ti da probash so drug da vidish kako ke reagira da ne ima malo kure toj
   
  На DragonSlayer, КикиМаус, ku4ence и 4 други им се допаѓа ова.
 12. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.498
  Допаѓања:
  44.439
  Пол:
  Машки
  Ako treba za proba ne e problem ako e diskretno hahahah
   
  На tigarche1 и referentka им се допаѓа ова.
 13. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  9.710
  Допаѓања:
  258.412
  Леле, леле се изначитав и се изнасмеав.
  Некој шега се бие со некого ??:D:D:D
  Како бе така ви рекле дека имате широка пу*ка....(facepalm)(facepalm)(facepalm)(facepalm)
  А да не бара да ви го стави на друго место ?:tmi::lol::lol::lol:
   
  На КикиМаус, Petar80 и Скопјетесакам им се допаѓа ова.
 14. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.498
  Допаѓања:
  44.439
  Пол:
  Машки
  Хахаха а бе дали е широка или тесна ако е добар е*ач ќе знае како да ја пополни е сега ако има мало ку*е тоа е друг проблем затоа реков ако треба за проба ете ќе се дадам за жртва нека проба па нека каже ако и е мерак и на друго место само да не и е големо и дебело (работава смаофалба хаха)
   
  На Tictactoe му/ѝ се допаѓа ова.
 15. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  9.710
  Допаѓања:
  258.412
  Абе нема друго...за атер за девојчето ако треба и жртва биди..тоа е..;)

  Има рецепт за стеснување ха,ха....стави лимон таму и ке се собере:D:D:D:D
   
 16. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.498
  Допаѓања:
  44.439
  Пол:
  Машки
  А може и да се пресече лимонот на пола и со цела половинка да се протрие уштепотесна ѓе стане хахаха па послем и повкусна за орал само лимонада да не се направи
   
  На tigarche1 и referentka им се допаѓа ова.
 17. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.446
  Допаѓања:
  7.322
  А за тесен нема ли тема ?
   
  На piksooki и Tetrapak им се допаѓа ова.
 18. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.117
  Допаѓања:
  12.309
  Пол:
  Женски
  Девојки имам широк отвор :worried:
  Некое чаре да се стесне ?
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Jessnow

  Jessnow Нов член

  Се зачлени на:
  17 декември 2018
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Пробај со Кегелови вежби :) @Justicija
   
 20. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.117
  Допаѓања:
  12.309
  Пол:
  Женски
  Што се тие?