Широк вагинален отвор

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од lilii, 20 април 2012.

 1. love angel

  love angel Нов член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Zdravo na site.Imam 18 godini nz dali problemov e za tuka no sakam da mi dadete sovet. So decko mi koj idam 1 godina pred 4 meseci imavme odnosi mene mi bese prv pat. Imam problem so toa sto svrsuvam moze 3 pati vo tekot na odnosot i vaginata e premnogu vlazna i dupkata mi se siri zboruvav so nego na ovaa tema toj veli deka nemam siroka dupka a sepak tesko svrsuva. Isto taka e problem toa sto ne sum dovolno opustena i ne stenkam ili slicno a toa go vozbuduvalo mnogu dajte mi sovet kako da te opustam i slicno
   
 2. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.614
  Допаѓања:
  46.614
  Пол:
  Машки
  Што си будалче,луѓе пари даваат за лубриканти ради влажност она се потресува|(
   
  На ane.bella, love angel, theowndemon и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.643
  Допаѓања:
  35.076
  Пол:
  Женски
  Зошто мислиш дека проблемот е во тебе, а не кај него ?:^)
   
  На DAngel, love angel, theowndemon и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.614
  Допаѓања:
  46.614
  Пол:
  Машки
  Кога бил маШ крив за нешто,увек на жената ѝ се калеми проблемот(wtf)
   
  На mira.mira и kravce им се допаѓа ова.
 5. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.434
  Допаѓања:
  137.031
  Пол:
  Женски
  нема шанси да свршуваш толку колку што велиш ако не си опуштена.. нешто грешка си ..
   
  На candy.cane и DAngel им се допаѓа ова.
 6. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.880
  Ако не му се бендисва, нека не е*и !

  За опуштање... треба да му веруваш, сама да си го знаеш телото, да не се срамиш, и да сте некаде каде нема ризик некој да ве чуе или види. Кое од ова ти е проблем?

  Можи да свршува, а да биде на штрек. Некои полесно свршуваат, а оргазмот е физичка реакција.
   
 7. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.434
  Допаѓања:
  137.031
  Пол:
  Женски
  збори за себе вајлд. . збори за себе... :rofl:
   
  На DAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.880
  Не свршувам јас лесно секогаш.

  Ама знаеш еден факт: И при силување може жена да доживее оргазам. Тоа сигурно не значи дека е 'опуштена'.
   
  На Thallia, Lolo5, blackwave и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.434
  Допаѓања:
  137.031
  Пол:
  Женски
  многу непотребни информации ми даваш вајлд. претерано многу. фетиш ти е.
   
  На DAngel и Alishan30 им се допаѓа ова.
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.880
  Фетиш ми е да објаснувам тоа што некој не знае.
   
  На poenta, Фem.ima, Lolo5 и 6 други им се допаѓа ова.
 11. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.434
  Допаѓања:
  137.031
  Пол:
  Женски
  од секогаш сум мислела дека психата игра најголема улога барем кај 90% од жените.
   
  На DAngel, Alishan30 и WildMk им се допаѓа ова.
 12. Alishan30

  Alishan30 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  2.356
  Допаѓања:
  73.203
  Пол:
  Женски
  @WildMk мааа,за д.пка е темата,ти премина во нешто друго:rofl: :rofl: :rofl:
  Да не пукнеш со @LiliBoz ме пресмеавте. Арно не отварам јас вакви теми да читам:$
   
  На candy.cane, NarCis@ и LiliBoz им се допаѓа ова.
 13. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.880
  Да.. ама фрикцијата прави да свршиш.. Тоа е и физичка реакција.
   
  На Alishan30 и LiliBoz им се допаѓа ова.
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.880
  Оти ти е смешно?
   
  На Alishan30 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.434
  Допаѓања:
  137.031
  Пол:
  Женски
  Да се вратиме на дупката. лошо е ауспух на камион дупка...
   
  На Alishan30 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Јаневски

  Јаневски Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  1.836
  Пол:
  Машки
  Ја читам темава...

  Ова гарант некој заговор е.
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. love angel

  love angel Нов член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Незнам ни јас можеби и искуството го прави своето уште ќе учам ново
  и др работи..Многу сум разговарала со него на оваа тема али нема резултат се е океј у врската само интимата пречи да биде се ко што треба

  Со еден збор незнам да го задоволам убаво можда и до тоа е но тој вели само ако стенкаш многу подобро ќе биде па ќе видиме
   
  Последна измена од модератор: 28 декември 2018
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 18. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.643
  Допаѓања:
  35.076
  Пол:
  Женски
  Тој не знае да е**, не дека ти не знаеш како.
  Нека не пробува на тебе кривицата да ја префрли, тој јебо од светски размери :)
   
  На shverkova, mira.mira, oblace1 и 7 други им се допаѓа ова.
 19. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.487
  Допаѓања:
  131.749
  Со сила ли ќе стенкаш?8-|
  Јас мислам уште повеќе turn off е принудно стенкање..|(
   
  На candy.cane, NarCis@, Justicija и 3 други им се допаѓа ова.
 20. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  2.724
  Допаѓања:
  42.673
  Имам читано на оваа тема дека некои мажи потешко доживуваат оргазам поради тоа што се научени на својата рака :) Таа цврстина, брзина и слично не може да се постигне со сексуалниот однос, па затоа им е потребно повеќе време да свршат, ако воопшто свршат.
  Е сеа, да му го кажеш ова на дечкото, што инсистира дека проблемот е во нечие стенкање, знаеме кај ќе отиде работава :) Да е паметен па сам да му текне да прогугла ќе си го најде и чарето.
  Затоа што за се во општеството е жената крива. И деца ако не може да има, прво таа мора да се провери, и оргазам ако дечкото не може да доживее, до вагината нејзина е...
  Жената се интересира и ќе се корегира каде можеби греши, ама во најголем број од случаите, мажот никогаш нема да прифати дека има проблем.
   
  На IM.TMKQ, oblace1, Carissa и 8 други им се допаѓа ова.